DELTA służba bhp

DELTA służba bhp
DELTA służba bhp
ID wpisu: 7218
Dodano: 12.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 447
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
76
Google
26
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Delta posiada 15 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia obsługi rachunkowo-księgowej przedsiębiorstw, na którą składają się: rachunkowość, obsługa kadrowo-płacowa, szkolenia BHP, służba BHP. Delta świadczy całkowitą kompleksowość usług przez między innymi: reprezentowanie klienta w urzędach, tworzenie miesięcznych deklaracji podatkowych lub deklaracji do GUS. Oferta skierowana jest dla każdego, a w szczególności dla przedsiębiorców, którzy pragną skupić się na rozwoju firmy powierzając jednocześnie rozliczenia wykwalifikowanym specjalistom. Priorytetem jest zadowolenie każdego, nawet w największym stopniu wymagającego klienta, toteż też firma współpracuje z szeregiem ekspertów z zakresu rozwiązań informatycznych, z zakresu prawa oraz ubezpieczeń. Dokładne informacje dotyczące propozycji znajdą Państwo na stronie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: delta-kielce.com.pl

Opinie o stronie delta-kielce.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Komornika Sądowego zapewnia szybkie podjęcie czynności na wniosek wierzyciela, dzięki niskiemu wskaźnikowi zaległości. Kancelaria zapewnia (...)
Specjalizujemy się w postarzaniu drzewa oraz metalu. Umiejętność tę wykorzystujemy do postarzania mebli oraz różnorodnych produktów dekoracyjnych. (...)
Firma OFI Meble znajduje się w Warszawie i proponuje Państwu duży asortyment mebli produkowanych przez Fabrykę Mebli Rawa w Rawie Mazowieckiej. W (...)
Okazała gama akcesoriów i najlepszej jakości produkty, pozwalają nam na doskonałą realizację każdego systemu wagowego. Dzięki temu, każde przedsiębiorstwo, (...)
Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy Tomex z Gdańska. Firma od 1996 roku zajmuje się projektowaniem, dystrybucją i (...)
Witryna przedstawia cenne informacje odnośnie rejestrowania adresów www. W tej witrynie można znaleźć także parę pomocnych wskazówek dotyczących (...)
Realizujemy dla naszych klientów usługi związane z pomocą drogową. Swoje propozycje kierujemy do wszystkich zainteresowanych profesjonalną pomocą (...)
Jesteśmy firmą zajmującą się profesionalnym wideofilmowaniem oraz fotografowaniem uroczystości takich jak: śluby, wesela, studniówki oraz innych (...)