DELTA służba bhp

DELTA służba bhp
DELTA służba bhp
ID wpisu: 7218
Dodano: 12.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 429
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
71
Google
26
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Delta posiada 15 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia obsługi rachunkowo-księgowej przedsiębiorstw, na którą składają się: rachunkowość, obsługa kadrowo-płacowa, szkolenia BHP, służba BHP. Delta świadczy całkowitą kompleksowość usług przez między innymi: reprezentowanie klienta w urzędach, tworzenie miesięcznych deklaracji podatkowych lub deklaracji do GUS. Oferta skierowana jest dla każdego, a w szczególności dla przedsiębiorców, którzy pragną skupić się na rozwoju firmy powierzając jednocześnie rozliczenia wykwalifikowanym specjalistom. Priorytetem jest zadowolenie każdego, nawet w największym stopniu wymagającego klienta, toteż też firma współpracuje z szeregiem ekspertów z zakresu rozwiązań informatycznych, z zakresu prawa oraz ubezpieczeń. Dokładne informacje dotyczące propozycji znajdą Państwo na stronie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: delta-kielce.com.pl

Opinie o stronie delta-kielce.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Krakowski adwokat Zemanek pomoże Państwu w obsłudze firmy w zakresie obrotu nieruchomościami. Dokona oceny konkretnych transakcji na rynku nieruchomości, (...)
Specjalnością firmy Geomap z Wrocławia są fachowe usługi geodezyjne oraz kartograficzne. Swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku. Przesiębiorstwo (...)
Firma W jak Wesele proponuje dekorowanie domów weselnych, sal bankietowych, sal komunijnych oraz kościołów. Nasi klienci mogą zamówić również (...)
Na witrynie internetowej www.biznes.translatica.pl znajdziemy szczegółowe wiadomości odnośnie oferty tłumaczenia techniczne. Firma skupia się na (...)
Bal studniówkowy to wyjątkowy moment na drodze edukacji każdego młodego człowieka. Tradycją jest, że przyszli maturzyści zapraszają na ten bal (...)
Właśnie dlatego, iż ślub jest dla każdego z nas wyjątkowym wydarzeniem powinniśmy zapewnić sobie atrakcyjne i nietuzinkowe zdjęcia z tej uroczystości. (...)
Na pewno pomożemy ci napisać własną pracę - E-konsultacje - pisanie prac licencjackich, opracowanie, zadanie, tytuł naukowy. Pisanie prac magisterskich (...)
Nasza firma zajmuje się montażem systemów osłonowych do okien, w naszej ofercie znajdziecie wertikale, żaluzje, rolety zewnętrzne, rolety drewniane, (...)