Borski- przewóz

Borski- przewóz
Borski- przewóz
ID wpisu: 7178
Dodano: 08.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 428
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
55
Google
26
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Przedsiębiorstwo Transportowe Andrzej Borski, od kilkudziesięciu lat, zapewnia swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług w zakresie międzynarodowego transportu drogowego i spedycji międzynarodowej oraz krajowej. Dzięki swej elastyczności, nowoczesnemu taborowi samochodowemu i solidnej bazie logistycznej, jesteśmy jedną z najpoważniejszych firm realizujących przewóz towarów chłodniczych, drobnicowych lub niebezpiecznych, na trasach polskich i krajów Unii Europejskiej. Ugruntowaną pozycję w branży transportowej zawdzięczamy stale poszerzającemu się gronu zadowolonych, wytrwałych klientów, jacy, zawierzają nam swój towar. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje, zezwolenia i polisy ubezpieczeniowe wymagane na terenie UE. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: borski.pl

Opinie o stronie borski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

AGM jest to profesjonalna agencja celna, dopełniająca wszelkich formalności związanych z procedurami celnymi, która obsługuje firmy zajmujące się (...)
Od 2012 roku w Łodzi funkcjonuje firma usługowa Eko-Buk Józef Bukowski, która specjalizuje się w wywozie nieczystości ciekłych. Posiadając specjalistyczne (...)
TRANSMIG to doświadczona firma specjalizująca się w sprzedaży młóta / wysłodzin browarnianych oraz usługach transportowych, a w szczególności (...)
Express- przewozy to firma transportowa, oferująca swoje usługi każdej osobie, która potrzebuje szybkiego przewozu swoich towarów na trasie Anglia- (...)
Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ciekawą ofetę firmy Spec. Jest to doświadczone przesiębiorstwo, które świadczy usługi transportowo-przeprowadzkowe (...)
Musisz się przeprowadzić, i nie wiesz jak się do tego wziąć zaś wielkość zebranego do tej chwili majątku jest przerażająca – zgłoś się (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Tur-Trans, której siedziba mieści się w Turku. Od ponad 20 lat działamy w branży (...)
Międzynarodowa firma logistyczna Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Nasza działalność skupia (...)