Borski- przewóz

Borski- przewóz
Borski- przewóz
ID wpisu: 7178
Dodano: 08.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 451
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
56
Google
26
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Przedsiębiorstwo Transportowe Andrzej Borski, od kilkudziesięciu lat, zapewnia swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług w zakresie międzynarodowego transportu drogowego i spedycji międzynarodowej oraz krajowej. Dzięki swej elastyczności, nowoczesnemu taborowi samochodowemu i solidnej bazie logistycznej, jesteśmy jedną z najpoważniejszych firm realizujących przewóz towarów chłodniczych, drobnicowych lub niebezpiecznych, na trasach polskich i krajów Unii Europejskiej. Ugruntowaną pozycję w branży transportowej zawdzięczamy stale poszerzającemu się gronu zadowolonych, wytrwałych klientów, jacy, zawierzają nam swój towar. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje, zezwolenia i polisy ubezpieczeniowe wymagane na terenie UE. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: borski.pl

Opinie o stronie borski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nie martw się jeżeli planujesz zwiedzać lub załatwić sprawę w Poznaniu. Zostań mobilny, dzięki wypożyczalni samochodów Poznań Auto Rent. Proponujemy (...)
Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu jednostkę Novspeed, znajdującą się w Malborku, ale zapewniającą usługi spedycyjne na terenie całego (...)
Morze Bałtyckie jest obszarem niezwykłym. Małe, prawie całkowicie zamknięte morze, które posiada przepiękne wybrzeża, w swojej historii było (...)
Kompleksowe przeprowadzki firm, osób prywatnych i instytucji na terenie Krakowa, województwa małopolskiego i Polski. Od niedawna firma świadczy także (...)
AOTRANS dynamicznie funkcjonująca w branży transportu odrzutów i kruszyw zaistniała w 2004 roku. Swoją siedzibę posiada w Bytomiu w województwie (...)
Głównym profilem aktywności firmy transportowej Marka Bilskiego jest świadczenie usług w zakresie krajowego i internacjonalnego przewozu produktów. (...)
Makro Service to spółka włączająca w obszar swoich usług transportowych także transport międzynarodowy realizowany na tych samych regułach co (...)
Aura Warszawa to nic innego jak najlepszej jakości bilety autokarowe. Firma proponuje największy wybór na autobusy międzynarodowe, na autokary do (...)