Borski- przewóz

Borski- przewóz
Borski- przewóz
ID wpisu: 7178
Dodano: 08.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 469
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
58
Google
26
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Przedsiębiorstwo Transportowe Andrzej Borski, od kilkudziesięciu lat, zapewnia swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług w zakresie międzynarodowego transportu drogowego i spedycji międzynarodowej oraz krajowej. Dzięki swej elastyczności, nowoczesnemu taborowi samochodowemu i solidnej bazie logistycznej, jesteśmy jedną z najpoważniejszych firm realizujących przewóz towarów chłodniczych, drobnicowych lub niebezpiecznych, na trasach polskich i krajów Unii Europejskiej. Ugruntowaną pozycję w branży transportowej zawdzięczamy stale poszerzającemu się gronu zadowolonych, wytrwałych klientów, jacy, zawierzają nam swój towar. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje, zezwolenia i polisy ubezpieczeniowe wymagane na terenie UE. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: borski.pl

Opinie o stronie borski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Epaczuszka to względnie niedawno otwarta jednostka, jakiej koronnym zamiarem jest wykonywanie dobrej klasy przewozów kurierskich. Za sprawą poszerzonej (...)
Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Cassioli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Zajmujemy się realizacją (...)
Usługi oferowane przez firmę Zmiana Lokum to przeprowadzki. Firma działa na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. Przyjmuje też (...)
Precyzyjna analiza czasu pracy kierowców jest niezwykle ważnym zadaniem. Wymaga również dużych umiejętności i wiedzy technicznej. Dzięki firmie (...)
Dobrze organizowana przeprowadzka to na pewno duży komfort i zdecydowana łatwość w realizowaniu tego typu działań. Jeśli ktoś zdecyduje się na (...)
Nasza firma realizuje od 1993 roku usługi transportu międzynarodowego. Specjalizujemy się w transporcie na trasie Polska-Izrael. Realizujemy również (...)
Od 40 lat prowadzimy w Olsztynie MAZUR - TOURIST - biuro podróży. Doświadczenie zdobyte przez te lata w połączeniu z naszą pasją gwarantuje, że (...)
Transport i spedycja to usługi firmy. Prowadzi ona swoją działalność od wielu lat, zatrudnia doświadczonych pracowników i kierowców, przez co (...)