KĄTNA weterynarz

KĄTNA weterynarz
KĄTNA weterynarz
ID wpisu: 7153
Dodano: 08.01.2013
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 1102
CTR: 0.27%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
352
Google
39
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kątnej, mieszczący się w województwie dolnośląskim zajmuje się pomaganiem nieudomowionym zwierzętom, które doznały uszczerbku na zdrowiu. Przy ośrodku funkcjonuje też gabinet weterynaryjny dla zwierząt hodowlanych oraz zwierząt domowych - psów, kotów, chomików, koni, krów, owiec, świń oraz każdego zwierzęcia w potrzebie. Lekarze świadczą całościowe usługi od szczepień, profilaktyki pasożytniczej, po zabiegi sterylizacji i poważniejsze operacje, nieraz ratujące życie zwierząt. Celem Ośrodka, założonego pięć lat temu przez lekarzy weterynarii było utworzenie azylu dla dzikich zwierząt i ptactwa, w którym mogły odzyskiwać zdrowie oraz siły, by móc z czasem wrócić do swojego normalnego środowiska. W Ośrodku działa też hotel dla zwierząt egzotycznych oraz gryzoni. Po szczegóły zapraszamy na stronę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: katna.pl

Opinie o stronie katna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W firmie Keber stawiamy na jakość oferowanych usług obejmujących hodowlę oraz sprzedaż bażantów i kuropatw. Dysponujemy czterema fermami hodowlanymi, (...)
Każdy jamnik to pies z temperamentem, każdy sam wybiera swoją drogę i jest nadzwyczaj niezależny, ale też swojemu właścicielowi potrafi okazać (...)
Nasz sklep zoologiczny prowadzimy już kilka lat, dzięki czemu zdobyliśmy grono zaufanych klientów, zbudowaliśmy tradycją naszej firmy oraz zdobyliśmy (...)
Żywienie zwierząt - Agrivet - preparaty mlekozastępcze, środki żywienia zwierząt (Trzoda, Bydło, Drób, Konie) takie jak: pasze, koncentraty, premiksy, (...)
Seria karm dla kotów Cat Chow produkowana jest przez firmę Purina, która jest od ponad osiemdziesięciu lat wiodącą marką wśród producentów karm (...)
Przychodnia weterynaryjna w Rzeszowie świadczy kompleksowe usługi. Zapewniamy pełna profilaktykę i leczenie czworonogów na wysokim poziomie. Profilaktyka (...)
W Przychodni Weterynaryjnej św. Franciszka każde zwierzę towarzyszące oraz gospodarcze uzyska należytą pomoc. Zajmiemy się pełnym leczeniem Twojego (...)
Mamy prawdziwą przyjemność zaprezentować Państwu firmę DOBREKOJCE.COM, która prowadzi produkcję bezpiecznych kojców i bud dla psów. Wytwarzamy (...)