KĄTNA weterynarz

KĄTNA weterynarz
KĄTNA weterynarz
ID wpisu: 7153
Dodano: 08.01.2013
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 1073
CTR: 0.28%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
348
Google
39
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kątnej, mieszczący się w województwie dolnośląskim zajmuje się pomaganiem nieudomowionym zwierzętom, które doznały uszczerbku na zdrowiu. Przy ośrodku funkcjonuje też gabinet weterynaryjny dla zwierząt hodowlanych oraz zwierząt domowych - psów, kotów, chomików, koni, krów, owiec, świń oraz każdego zwierzęcia w potrzebie. Lekarze świadczą całościowe usługi od szczepień, profilaktyki pasożytniczej, po zabiegi sterylizacji i poważniejsze operacje, nieraz ratujące życie zwierząt. Celem Ośrodka, założonego pięć lat temu przez lekarzy weterynarii było utworzenie azylu dla dzikich zwierząt i ptactwa, w którym mogły odzyskiwać zdrowie oraz siły, by móc z czasem wrócić do swojego normalnego środowiska. W Ośrodku działa też hotel dla zwierząt egzotycznych oraz gryzoni. Po szczegóły zapraszamy na stronę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: katna.pl

Opinie o stronie katna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Od 1993 roku prowadzimy Przychodnię Weterynaryjną M.J. Ziemińscy w Gliwicach. Naszym zamysłem jest pomoc a także ocalanie zwierząt. Oferujemy obszerny (...)
Strona poświęcona jest hodowli bażantów oraz kur ozdobnych. To nasza pasja, którą spróbujemy się podzielić. Nasz zapał spowodował duże powiększenie (...)
Profesjonalna hodowla psów rasy „collie” zaprasza wszystkich, który poszukują przyjaznych szczeniaków z rodowodem. Maluchy przeznaczone do oddania (...)
W Częstochowie znajduje się profesjonalna ferma szynszyli „MOCA”, która funkcjonuje w branży już od 2000 roku. Dysponujemy odmianami standard, (...)
Sklep internetowy Amazonia24.pl to miejsce w którym znajdziesz wszystko to co niezbędne jest przy domowej hodowli rybek. Proponujemy wysokiej jakości (...)
Szkolenie psów to nauczanie określonych ćwiczeń, które mają usprawnić koncentrację uwagi psów na swoim przewodniku. Najlepsze efekty daje szkolenie (...)
Odżywianiem koni zajmujemy się bardzo długo, dzięki czemu potrafimy dokładnie określić zapotrzebowanie na żywienie dla Twojego konia. W ofercie (...)
Poszukujesz strony z najważniejszymi informacjami o opiece nad Twoim pupilem? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie zoologii. (...)