Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen

Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
ID wpisu: 7025
Dodano: 30.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 513
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
71
Google
27
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od roku 2000 działalność swą prowadzi DOK ARCH Firma Usługowa - Wojciech Karoń z siedzibą w Częstochowie. Jest to firma, której zakres działalności obejmuje specjalistyczne usuwanie wszelakich dokumentów papierowych i nośników magnetycznych i archiwizację dokumentów. DOK ARCH wykonuje również prace w obrębie nadzoru outsourcingowego nad archiwami gromadzenia dokumentów, organizacji archiwów i transportowania zasobów archiwalnych a także kierowania zasobami. Mimo iż Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Częstochowie, swą działalność prowadzi na obszarze całego kraju, przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, opolskiego i łódzkiego. DOK ARCH to firma z doświadczeniem, świadcząca usługi w sposób profesjonalny i solidny, zachowując wszelakie reguły prawne, normy bezpieczeństwa, w tym regułę poufności a przeszkolony personel czuwa nad jakością oferowanych usług. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dokarch.pl

Opinie o stronie dokarch.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Auto Układ. Od 2000 roku specjalizujemy się w regeneracji elementów (...)
Nie wracaj po kieliszku do domu swoim samochodem, ale wybierz naszą firmę! Świadczymy usługi profesjonalnego i bezpiecznego odprowadzania samochodów (...)
Przedsiębiorstwo Kominki Vega ze Szczecina działa na rynku od 1996 roku i zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Zakres naszych usług (...)
Od kilku lat prężnie dostarczamy usług takich jak czyszczenie chemiczne, pranie wodne, prasowanie, maglowanie oraz wiele więcej. Na rynku działamy (...)
Przedsiębiorstwo MB-Instal Maciej Bujalski zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz firmy. Od 2004 roku specjalizujemy się w sprzedaży produktów (...)
rolety | plisy | moskitiery | żaluzje bezpłatny pomiar i wycena w Krakowie i okolicach Michałowice, Kocmyrzów, Niepołomice, Wieliczka, Skawina, (...)
Firma zajmująca się świadczeniem usług hydraulicznych Steni, zaprasza do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług. Steni działa na terenie (...)
Tomb-Ant oferuje fachowe doradztwo, montaż, obsługę instalacji radiowo telewizyjnych, anten satelitarnych i telefonicznych. Wykonujemy projekty różnego (...)