Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen

Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
ID wpisu: 7025
Dodano: 30.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 504
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
71
Google
27
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od roku 2000 działalność swą prowadzi DOK ARCH Firma Usługowa - Wojciech Karoń z siedzibą w Częstochowie. Jest to firma, której zakres działalności obejmuje specjalistyczne usuwanie wszelakich dokumentów papierowych i nośników magnetycznych i archiwizację dokumentów. DOK ARCH wykonuje również prace w obrębie nadzoru outsourcingowego nad archiwami gromadzenia dokumentów, organizacji archiwów i transportowania zasobów archiwalnych a także kierowania zasobami. Mimo iż Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Częstochowie, swą działalność prowadzi na obszarze całego kraju, przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, opolskiego i łódzkiego. DOK ARCH to firma z doświadczeniem, świadcząca usługi w sposób profesjonalny i solidny, zachowując wszelakie reguły prawne, normy bezpieczeństwa, w tym regułę poufności a przeszkolony personel czuwa nad jakością oferowanych usług. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dokarch.pl

Opinie o stronie dokarch.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Avant - Agencja modelek - casting dla modelek, wybieg, sesje zdjęciowe, pokazy mody, fotografia reklamowa, modelki, modele, profesjonalne hostessy, imprezy, (...)
Oferta firmy NOVUMPLAST obejmuje: - wykonywanie i projektowanie i form wtryskowych oraz detali, - obróbkę części do form wtryskowych, - obróbka (...)
Znajdująca się w Kielcach firma KrisPal Serwis oferuje swoim Klientom szeroki wybór palet. Zakres usług przedsiębiorstwa obejmuje zarówno ich wytwórstwo, (...)
Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez zlokalizowaną w Skierniewicach firmę Projekt Grupa Witold Kuczyński. Specjalizujemy się w (...)
Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego Bilans. Działamy od 2005 roku, a siedziba naszego biura znajduje się w Wejherowie. (...)
Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez sklep Remar Sport. Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku a nasze sklepy (...)
Suknie ślubne i wieczorowe zaprojektowane i wykonane przez pracownie artystyczną Fasson, która istnieje kilkadziesiąt lat na rynku. Dokładamy wszelkich (...)
Przedsiębiorstwo Eco Energy ma długoletni staż w sektorze. Oferujemy świadczenia powiązane z oferowaniem a także instalowaniem pomp ciepła, urządzeń (...)