Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen

Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
ID wpisu: 7025
Dodano: 30.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 568
CTR: 0.00%
74
Google
27
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od roku 2000 działalność swą prowadzi DOK ARCH Firma Usługowa - Wojciech Karoń z siedzibą w Częstochowie. Jest to firma, której zakres działalności obejmuje specjalistyczne usuwanie wszelakich dokumentów papierowych i nośników magnetycznych i archiwizację dokumentów. DOK ARCH wykonuje również prace w obrębie nadzoru outsourcingowego nad archiwami gromadzenia dokumentów, organizacji archiwów i transportowania zasobów archiwalnych a także kierowania zasobami. Mimo iż Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Częstochowie, swą działalność prowadzi na obszarze całego kraju, przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, opolskiego i łódzkiego. DOK ARCH to firma z doświadczeniem, świadcząca usługi w sposób profesjonalny i solidny, zachowując wszelakie reguły prawne, normy bezpieczeństwa, w tym regułę poufności a przeszkolony personel czuwa nad jakością oferowanych usług. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dokarch.pl

Opinie o stronie dokarch.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadająca swoją siedzibę w województwie podlaskim firma Cyklinowanie i układanie podłóg Kasprzak zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej (...)
Kremacja Wrocław, usługi kremacyjne - Zakład pogrzebowy Amen, od 1949r., kremacje w krematorium we Wrocławiu ul. Kiełczowska, historia kremacji i (...)
Firma ATRIA POLSKA Sp. z o.o. specjalizuje się w druku fleksograficznym. Zarządzamy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia oferowanie atrakcyjnych (...)
Szukasz firmy, która wykona lustro uszyte na miarę Twoich indywidualnych oczekiwań? Odwiedź koniecznie firmę Glasscolor, która wykorzystując najnowocześniejsze (...)
Fachowo realizowane naprawy samochodów oraz montaż klimatyzacji samochodowej proponuje swoim klientom firma Auto Serwis Turbo. Gwarantujemy klientom (...)
Kantor wymiany walut Sezam oferuje możliwość szybkiej wymiany gotówki w atrakcyjnych cenach i komfortowych warunkach. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo (...)
Firma DIKAR działając od 1990 roku, zapewnia profesjonalne rozminowanie terenu pod budowane autostrady, drogi krajowe i powiatowe. Posiadamy specjalistyczny (...)
Marzysz o pięknej, spersonalizowanej kuchni? Szukasz firmy, jaka wykona dla Ciebie oryginalną zabudowę pokoju? Zapoznaj się z ofertą zakładu stolarskiego (...)