Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen

Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
Firma Usługowa - Wojciech Karoń utylizacja sprzętu wyposażen
ID wpisu: 7025
Dodano: 30.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 533
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
71
Google
27
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od roku 2000 działalność swą prowadzi DOK ARCH Firma Usługowa - Wojciech Karoń z siedzibą w Częstochowie. Jest to firma, której zakres działalności obejmuje specjalistyczne usuwanie wszelakich dokumentów papierowych i nośników magnetycznych i archiwizację dokumentów. DOK ARCH wykonuje również prace w obrębie nadzoru outsourcingowego nad archiwami gromadzenia dokumentów, organizacji archiwów i transportowania zasobów archiwalnych a także kierowania zasobami. Mimo iż Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Częstochowie, swą działalność prowadzi na obszarze całego kraju, przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, opolskiego i łódzkiego. DOK ARCH to firma z doświadczeniem, świadcząca usługi w sposób profesjonalny i solidny, zachowując wszelakie reguły prawne, normy bezpieczeństwa, w tym regułę poufności a przeszkolony personel czuwa nad jakością oferowanych usług. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dokarch.pl

Opinie o stronie dokarch.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma LinCost z siedzibą w Bydgoszczy to specjalistyczne biuro świadczące usługi rachunkowe. Małym i dużym firmom proponujemy profesjonalne rozliczenia (...)
Jesteśmy sklepem internetowym, który pomoże w tak trudnych momentach jakimi są przygotowania do ślubu i wesela. Znamy wagę tej uroczystości dlatego (...)
Firma Eko-Wima zlokalizowana w Szczepankowie zajmuje się skupem i sprzedażą makulatury i innych surowców powtórnie przetwarzanych. Od wielu lat specjalizujemy (...)
Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Euro - Eko Sp. z o.o. Nasza firma zaistniała w 2000 roku w Mielcu. (...)
Nasza kancelaria komornicza Komornik Joanna Głowacka oferuje profesjonalne usługi komornicze. Jako komornik sądowy łódź z wieloletnim doświadczeniem, (...)
Chcesz poprawić zasięg telefonii komórkowej wewnątrz budynku? Zapraszamy do współpracy z P.P.P.i U.R. Lambda Sp. z o.o. w Gdańsku. Specjalizujemy (...)
Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Logos z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w wyposażaniu placów zabaw. Wszystkie urządzenia (...)
LegalWawa to firma od 2015 roku działająca w branży pośrednictwa pracy. Jej siedziba znajduje się w Warszawie a swoje usługi świadczy zarówno (...)