Sumis - oprogramowanie komputerowe dla firm

Sumis - oprogramowanie komputerowe dla firm
Sumis - oprogramowanie komputerowe dla firm
ID wpisu: 699
Dodano: 05.12.2009
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1081
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
198
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Sumis oferuje oprogramowanie do zarządzania firmą (mała lub średnia firma). W ofercie znajdują się programy do zarządzania produkcją, jakością, warsztatem oraz magazynem. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi. Firma Sumis oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sumis.webd.pl

Opinie o stronie sumis.webd.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Norma Pro jest aplikacją najczęściej stosowaną przez osoby sporządzające dokumentację kosztorysową. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia (...)
Portal internetowy Print24, to klasyczny sklep internetowy, który oferuje specjalne zamienniki oryginalnych tuszy do drukarek. Są to takie same tusze, (...)
Jeżeli chcecie Państwo posiadać obowiązującą wydanie swojego programu kosztorysowego z rodziny Norma zachęcam kupno abonamentu do Normy Pro lub (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę Luxbit Sp. z o.o., mieszczącą się w Warszawie. Prowadzimy działalność (...)
Korzystając z usług naszej firmy macie pewność, że współpracujecie z prawdziwymi fachowcami. Działamy na rynku od dłuższego czasu co pozwoliło (...)
mKsiegowa.pl to system internetowy poświęcony do przewodzenia rachunkowości spółek, konsorcjów i fundacji. Do wiedzenia ksiąg rachunkowych (...)
Zajmujemy się dystrybucją oprogramowania Asseco WAPRO i dodatków do WF – Mag. Nasze rozwiązania umożliwiają optymalizację fakturowania i wszystkich (...)
OffiServ wspiera proces zarządzania biurem oraz wspomaga takie działania jak: analiza i kontrola procesów, help desk, składanie zamówień, planowanie (...)