catering Kielce

catering Kielce
catering Kielce
ID wpisu: 6943
Dodano: 20.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 332
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
56
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zakład produkcyjny Gastronomiczne Połaniecki znajduje się w Kielcach na ulicy Wesołej. Przedsiębiorstwo zajmuje się cateringiem zarówno dla ludzi swoich jak i dla firm/spółek/korporacji, organizacja bankietów, imprez okolicznościowych, obsługą stoisk targowych, wesel i wielu innych imprez okolicznościowych. Wiele korporacji Kieleckich korzysta z usług Połanieckich co wpływa na to, że usługi gastronomiczne przedsiębiorstwa/firmy/spółki są na wysokim poziomie. Więcej treści na temat cateringu można odnaleźć na witrynie www albo pod bezpośrednim kontaktem telefonicznym.

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.polaniecki.net

Opinie o stronie www.polaniecki.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferta naszej firmy o nazwie A.M. Biuro Architektoniczne skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z najlepszego projektu architektoniczno (...)
GLOB-AL to firma dystrybucyjno-usługowa z Olsztyna proponująca kompleksowe rozwiązania dla telekomunikacji, energetyki oraz teleinformatyki. Są to (...)
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Na rynku funkcjonujemy od 1990 roku. Oferujemy usługi z zakresu badań (...)
Zakład Obrotu Złomem z siedzibą w Bydgoszczy tworzy zespół specjalistów, którzy doskonale znają się na skutecznym zagospodarowaniem odpadów, (...)
Śląskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PROFI-TECH S.C. z Kobióra oferuje agregaty malarskie oraz tynkarskie renomowanych firm zachodnich. Firma jest (...)
Od 1994 roku kierujemy biuro rachunkowe Lexel. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Zajmujemy się obsługą małych i średnich firm. Doskonale znamy (...)
Firma Mlprzeprowadzki od wielu lat proponuje klientom przeprowadzki biura czy firmy na terenie stolicy Polski. Poprzez szeroką flotę samochodową, jesteśmy (...)
Largo - to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży budowy konstrukcji stalowych. Firma ma siedzibę w Gdańsku, ale budowy realizuje na (...)