P.P.H.U. MARCUS dzielenie drobiu

P.P.H.U. MARCUS dzielenie drobiu
P.P.H.U. MARCUS dzielenie drobiu
ID wpisu: 6859
Dodano: 20.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 654
CTR: 0.00%
99
Google
44
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od roku 2008 aktywność swoją zaczęła firma P.P.H.U. Marcus Marek Andrzej Krawczyk z Wolsztyna. Przedsiębiorstwo ta przejęła całą linię technologiczną rozbioru drobiu po innej, żywiołowo funkcjonującej firmie. Marcus z Wolsztyna realizował system bezpieczeństwa HCCP, czyli analizę zagrożeń w krytycznych punktach kontrolnych. Przedstawiana firma prowadzi swą działalność w oparciu o rzetelność powierzanych jej zadań, solidność, kształtowanie zaufania w relacjach z klientem. Do dyspozycji swych usługodawców Marcus pozostawił zespół pracowników, którzy nieustająco podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu praca przebiega szybko, sprawnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Profil aktywności tej przedsiębiorstwa, jakim jest rozdzieleniedrobiu, nakłada na firmę obowiązek trwałego podnoszenia poziomu świadczonych usług. Tym samym stoi ona na straży regularnego udoskonalania poziomu technicznego i technologicznego procesu produkcji i jego zarządzania i organizacji. Więcej na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pphu-marcus.pl

Opinie o stronie www.pphu-marcus.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W firmie Keber stawiamy na jakość oferowanych usług obejmujących hodowlę oraz sprzedaż bażantów i kuropatw. Dysponujemy czterema fermami hodowlanymi, (...)
W firmie Hydromet działającej w branży hydrauliki siłowej staramy się zapewnić wysoką jakość towarów, punktualną realizację zleceń przy ochronieniu (...)
Jeżeli najbardziej cenisz sobie poszczególne podejście do klienta koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy Gabrex, której takie właśnie podejście (...)
Dla tych, którzy wyszukują dostawcy doświadczonych narzędzi, akcesoriów montażowo - budowlanych, chemii budowlanej, polecamy firmę KLINGSPORN P.U.E (...)
Produkcja i magazynowanie w dzisiejszych czasach wymaga specjalistycznych obiektów, dlatego firma Ditta Seria dostarcza klientom rozwiązania szyte na (...)
Witryna renowacja-mebli.com została stworzona z myślą o klientach będących właścicielami mebli artystycznych. Prezentuje usługi przedsiębiorstwa (...)
VECTIQUAL to Biuro Rachunkowe w Olsztynie. Zasięgiem swoich usług obejmuje klientów z całego województwa warmińsko - mazurskiego i okolic. VECTIQUAL (...)
Przewóz nietypowych ładunków musi być dokładnie przemyślany i zaplanowany. Jeśli szukasz ekspertów, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie (...)