CHATANAGŁOWIE - organizacja imprez

CHATANAGŁOWIE - organizacja imprez
CHATANAGŁOWIE - organizacja imprez
ID wpisu: 6847
Dodano: 20.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1227
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
511
Google
51
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Farfala to firma zajmująca się organizacją różnego typu imprez i wycieczek na terenie Kotliny Jeleniogórskiej. Oferujemy także miejsca noclegowe w Borowicach. Jeśli chcą Państwo wyprawić bankiet, dyskotekę lub ognisko, nasza załoga zajmie się kwestiami organizacyjnymi i zorganizuje wszystko tak, ażeby impreza się udała. Dla entuzjastów wycieczek przygotowujemy wyjazdy na Śnieżkę, Zamek Książ, Zamek Chojnik, w Rudawy Janowickie, a nawet do Szwajcarii Saksońskiej. Oczywiście jeśli będzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd również w inne miejsca, jako że życzenia i upodobania Klientów są dla nas najważniejsze. Nasza siedziba znajduje się w Jeleniej Górze, a skontaktować można się z nami za pomocą formularza ze strony internetowej. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą i na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.chatanaglowie.pl

Opinie o stronie www.chatanaglowie.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W wakacje ludzie wypoczywają nad morzem, jeziorami i w górach, ale lato można spędzić również aktywnie. Turystyka miejska oferuje szereg atrakcji (...)
Dzięki bajkom i baśniom, wkraczamy w niesamowity, ciekawy świat. Na tych stronach zapraszamy do tego świata i zapraszamy do dzielenia się nim z innymi. (...)
W polsce od zawsze ulubionymi psami dworu były psy myśliwskie a zwłaszcza ogary. Pierwsza połowa XX wieku opanowana była przez owczarki niemieckie, (...)
Układ krwioniośny ryb jako pierwszy ewolucyjnie wykształcił wyróżnione serce, choć nadal jest ukłądem otwartym z jednym obiegiemUkład krwioniośny (...)
Zapraszam na mojego bloga w których opisuję ciekawe miejsca nie tylko z naszego kraju ale także z całej europy a nawet azji. Artykuły są ciekawe (...)
Zachęcamy wszystkich do białego szaleństwa na stoku narciarskim Telegraf, znajdującym się w Kielcach. U nas poznasz wysoką jakość stoku. Oferujemy (...)
Każdy kiedyś marzy o przeżyciu przygody życia. Czy zastanawiali się Państwo co konkretnie? Nasza firma organizuje rejsy po Bałtyku, prawdziwym (...)
Promowane biuro podróży TravelShop to przede wszystkim gwarancja zadowolenia wszystkich uczestników oraz wypełnianie wszystkich norm bezpieczeństwa (...)