obrazy olejne

obrazy olejne
obrazy olejne
ID wpisu: 6788
Dodano: 16.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 740
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
179
Google
34
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Arte, galeria oferująca obrazy olejne, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Obrazy płócienne, oferta kilkuset gotowych prac artystycznych, które można zakupić, bądź zlecić ich wykonanie. Obrazy olejne są werniksowane, a płótno jest rozpięte na drewnianych krosnach malarskich. Malarstwo współczesne autorstwa wielu plastyków, między innymi: Mariusza Podolskiego, Leszka Wójcika, Sebastiana Łukaszczaka i Ewy Kroll. Profesjonalne wykonanie i głębia barw. Bogata pula kolorystyczna w powiązaniu z wyrazistą fakturą obrazów, tworzą bardzo estetyczny wygląd wizualny. Zapraszamy do odwiedzin!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.obrazyarte.pl

Opinie o stronie www.obrazyarte.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej galerii sztuki. Jesteśmy wyjątkowym miejscem, w którym każdy artysta może wystawić swoje prace i zaprezentować (...)
Vincent van Gogh - 704 obrazy i akwarele - galeria malarstwa. Vincent van Gogh urodził się w Holandii, lecz jego ojczyzną z wyboru została Francja. (...)
Witaj. Karykaturzysta z Łodzi jest dyplomowanym artystą plastykiem dzięki czemu jego portrety są profesjonalnymi obrazami. Malowanie karykatur (...)
Chcesz mieć pamiątkę w postaci portretu stworzonego na podstawie ślubnego zdjęcia? A może chcesz taki portret komuś sprezentować? Jeśli odpowiedziałeś (...)
Dla osoby z poczuciem humoru dobrym i nietuzinkowym prezentem będzie karykatura. Wystarczą dobre zdjęcia, wtedy wykonam karykaturę według potrzeby: (...)
Oferujemy profesjonalną oprawę obrazów w naszej warszawskiej Galerii Norland. Oprawa obrazów to nasza specjalność, zapraszamy do skorzystania z (...)
Są tu piękne obrazy olejne, takie jak pejzaż Polski, martwa natura czy kwiaty. Marek Maruszewski maluje również obrazy pastelowe. Na stronie dostępna (...)
W naszej galerii mogą Państwo zakupić piękne dzieła sztuki współczesnej, które w zależności od jego ceny mogą zadowolić każdego zarówno (...)