KWARC piaskowanie szkła

KWARC piaskowanie szkła
KWARC piaskowanie szkła
ID wpisu: 6786
Dodano: 13.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 433
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
84
Google
30
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kwarc Jerzy Siwiński to profesjonalna pracowania, która specjalizuje się w piaskowaniu szkła. Jest to proces polegający na specjalistycznej obróbce artykułem ściernym powierzchni szkła. Do Państwa dyspozycji zostaje bogaty zestaw możliwości. Cenimy sobie uniwersalność i indywidualne nastawienie i dlatego jesteśmy skłonni do negocjacji i wyliczenia kosztów naszych usług. Czekamy na nowe, śmiałe zamówienia. Gwarantujemy, że każde zlecenie jakiego się podejmujemy ma dla nas charakter priorytetowy i zawsze dokładamy wszelakich starań, aby jak najlepiej je wykonać. Zawsze przystępujemy do naszej roboty z zaangażowaniem i w pełni kompetentnie. Więcej o naszej bieżącej działalności i wszelkie najważniejsze informacje zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie Państwa inwitujemy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kwarc.waw.pl

Opinie o stronie kwarc.waw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W propozycji firmy Prokser znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń biurowych wysokiej jakości. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w (...)
W Pruszkowie znajduje się siedziba biura rachunkowego Bilans Ewa Mańkowska. Jest to profesjonalne i doświadczone przedsiębiorstwo działające na (...)
W Krośnie znajduje się siedziba firmy Solarbek, która działa na polskim rynku już od 2010 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w kopaniu studni (...)
Mieszczący się w Pogorzelicy Baltic Park to wyjątkowa okazja dla osób, które lubią nasze morze. Ten zespół nowoczesnych budynków położony jest (...)
Jeżeli chcesz nabyć lub sprzedać telefon komórkowy we Wrocławiu, zapraszamy do naszego salonu telefonów komórkowych. Mamy niezwykle obszerny wybór (...)
Centrum Zastosowań Ergonomii - Paweł Rybarczyk to niepubliczna jednostka badawczo-wdrożeniowa, która zajmuje się korygowaniem środowiska pracy. (...)
Firma Robikon z Radomia proponuje swoje usługi na terenie całego kraju. Nie tylko projektuje, lecz także montuje systemy solarne uzupełniające tradycyjne (...)
Od 2005 roku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro Rachunkowe Bilans działa bowiem od tego czasu w Wejherowie. Obsługujemy klientów z (...)