Mitra taśmy transportowe

Mitra taśmy transportowe
Mitra taśmy transportowe
ID wpisu: 6759
Dodano: 13.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 821
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
195
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jako firma działająca na rynku od kilku lat jesteśmy ekspertami w naszej branży. Z myślą o zadowoleniu naszych klientów oferujemy na bieżąco sprawdzany oraz weryfikowany przez nowe rynkowe rozwiązania asortyment. Wśród nich czołowe miejsce zajmują: taśmy PCV, czyli produkty samoprzylepne, o standardowych i wysokiej jakości parametrach. Taśmy PCV udostępniamy w różnych kolorach i rozmiarach. Mogą być one wykorzystywane w wielu branżach, przykładowo: w motoryzacji, rolnictwie, przemyśle elektrycznym. Zapraszamy na stronę!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mitra-tasmy.pl

Opinie o stronie www.mitra-tasmy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Światowy lider dostawców rozwiązań dla rynku ponadgabarytowych ładunków, Irlandzka firma Combilift zaprasza na www.wozkicombilift.pl. Poznaj unikalne (...)
Usytuowane we Wrocławiu Centrum Dystrybucji Farb CDF Sp. z o.o. jest wielokrotnie sprawdzonym, cenionym Partnerem dostarczającym m.in. towary do zabezpieczeń (...)
Boral przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe jest stwierdzoną i rzetelną jednostką, która przynosi Państwu gwarancję dobrze zrealizowanych zleceń. (...)
EMPAS do dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w województwie mazowieckim. Produkujemy oraz sprzedajemy najwyższej klasy preparaty do chemicznej (...)
Firma RUDEX działa na rynku polskim już od lat osiemdziesiątych. Dla naszych Klientów oferujemy usługi z zakresu sprzedaży i dystrybucji akcesoriów (...)
Silesia Oil Sp. z o.o. to producent produktów olejowych oraz smarowych. Działalność prowadzi od 1992 roku i cieszy się silną pozycją na rynku. (...)
Jesteśmy dystrybutorem firmy Kingspan specjalizującej się w produkcji zbiorników z polietylenu oraz innych wyrobów, służących do przechowywania (...)
Nowoczesna firma BTO, której początki działalności sięgają roku 1990 roku, proponuje szeroki wybór wszelkiego rodzaju baterii i akumulatorów. (...)