Taksator- wycena maszyn

Taksator- wycena maszyn
Taksator- wycena maszyn
ID wpisu: 6729
Dodano: 12.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 703
CTR: 0.00%
100
Google
44
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s.c. to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, zajmująca się wycenami nieruchomości. Działająca na obszarze Częstochowy Kancelaria, sporządza wyceny nieruchomości, oceny przedsiębiorstw, wyceny wartości niematerialnych. Przyrządza także kosztorysy inwestorskie, ofertowe, powykonawcze, na potrzeby pożyczek, czy też kosztorysy robót. Ogromne doświadczenie uzyskane przez tyle lat aktywności przekłada się na rzetelność oraz wiarygodność firmy, w jakiej pracują najlepsi rzeczoznawcy, posiadający upoważnienia przyznane przez właściwy urząd i ministerstwo. Biuro działa na terenie miasta Częstochowy, jak również w całym województwie śląskim, gdzie przez lata pracy zrealizowała setki wycen. Taksator zaprasza do współpracy i odwiedzenia witryny internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: taksator.info

Opinie o stronie taksator.info (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zakład Kamieniarsko-Rzeźbiarski „ZAGÓRSKI”, prowadzący swoją działalność na terenie Sosnowca od 1907 roku, to solidna firma z ponad stuletnią (...)
Przedsiębiorstwo Magnolia ze Skarżyska-Kamiennej zajmuje się fachowym projektowaniem ogrodów, pielęgnacją zieleni, prowadzi też prace brukarskie. (...)
Teleskopowe maszty oświetleniowe produkowane przez firmę Darpol z Bydgoszczy wykonywane są z najwyższą precyzją i starannością. Mają one zastosowanie (...)
Jedna z lepszych kancelarii notarialnych w mieście Poznaniu zaprasza do kontaktu. W ofercie poszukać można najlepsze notarialne usługi m.in. sprawy (...)
Rachunkowość spędza sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy. Znajomość przydatnych regulaminów, kruczków i niuansów, czy w końcu zapoznawanie (...)
Przedsiębiorstwo Handlowe „IBEMATIC” to autentyczny ekspert w obszarze elementów robotyki. Swoją aktywność w tej dyscyplinie kieruje od wielu (...)
Meble w naszym domu powinny być funkcjonalne, wytrzymałe, dobrze wykonane i odpowiadające naszym gustom. Wszystko to jest do osiągnięcia z firmą (...)
Podatnik może się starać o zwrot VAT wyłącznie na podstawie faktury, musi zadbać także o dokument, potwierdzający tytuł prawny do lokalu. Warto (...)