VITA badania weterynaryjne

VITA badania weterynaryjne
VITA badania weterynaryjne
ID wpisu: 6561
Dodano: 04.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 659
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
185
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przychodnia Weterynaryjna VITA to nowoczesna placówka, spiesząca z pomocą wszystkim potrzebującym zwierzakom, a także ich zatroskanym Właścicielom, którzy liczyć mogą nie tylko na skuteczne leczenie, lecz również na fachowe doradztwo oraz partnerską współpracę. Swoją działalność prowadzi od 1989 roku, będąc pierwszą prywatną przychodnią tego rodzaju znajdującą się na terenie Częstochowy. Tworzy ją zgrana ekipa fachowców, mających bogate doświadczenie w tym zakresie, a również będących prawdziwymi wielbicielami zwierząt, potrafiącymi właściwie się nimi zaopiekować. Do swojej dyspozycji mają nowoczesne urządzenia diagnostyczne, odpowiednio zaopatrzone wnętrza oraz duży wybór specjalistycznych akcesoriów. Wszystko to pozwala na przeprowadzanie zabiegów w sposób sprawny oraz dokładny. Przychodnia proponuje również badania profilaktyczne oraz diagnostykę. Więcej na naszej stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: lecznicavita.pl

Opinie o stronie lecznicavita.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serwis o żółwiach lądowych i ich hodowli. Stale powiekszana baza artykułów. Systematyka i opisy gatunków. Porady hodowlane. Ochrona w prawie krajowym (...)
Medix to centrum diagnostyki medycznej z siedzibą we Wrocławiu, mogące pochwalić się wieloletnim stażem w świadczeniu kompleksowych usług medycznych, (...)
Dental Services, profesjonalne, centrum stomatologii rodzinnej, mieści się w Krakowie przy ul. Basztowej 23/4. Naszym celem jest zapewnienie Państwu (...)
Osoby nastawione na szybkie osiąganie rezultatów w dążeniu do poprawy zdrowia, z pewnością potraktują naszą ofertę z zainteresowaniem. Jako firma, (...)
W klinice Rock Your Smile zawsze możesz liczyć na kompleksową poradę stomatologiczną od doświadczonych lekarzy. Naszą domeną jest ortodontyka, (...)
Jesteśmy firmą, która zajmuje się tłumaczeniem tekstów medycznych oraz świadczeniem usług językowych w dziedzinie medycyny (w tym internetowych (...)
Domowa hodowla psów rasy Akita Amerykańska znanej wcześnie pod nazwą Duży Pies Japoński. Akita to pies bardzo inteligentny, piękny i dumny o silnym (...)
Prowadzimy fachowe szkolenie dla psów dorosłych i szczeniąt. Zajęcia odbywają się w Warszawie i na życzenie pod Warszawą. Tresura psów obejmuje (...)