Promocje

Promocje
Promocje
ID wpisu: 6464
Dodano: 30.11.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 429
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
104
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzięki naszemu programowi lojalnościowemu możesz oszczędzać jeszcze więcej! Oferujemy atrakcyjne obniżki dla każdego należącego do naszego program. Tanio zjesz z nami obiad lub kolację, sprawdź, jaka restauracja kraków honoruje naszą kartę. Skorzystaj z obniżek w sklepach hurtowniach, fitness clubach. Do reklamy u nas i promocji wszystkich swoich usług zapraszamy także firmy z całej Polski. Zapraszamy już teraz do zajrzenia na naszą stronę po więcej informacji!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: vipcard.pl

Opinie o stronie vipcard.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szanowni Państwo, jeśli zastanawiacie się nad zakupem mieszkania/domu, ale nie wiecie jak i od czego zacząć, jaki jest wymagany wkład własny, (...)
Jesteśmy firmą zatrudniającą jedynie wykwalifikowanych i posiadających odpowiednie doświadczenie pracowników, która na rynku polskim działa już (...)
Każde Przedsiębiorstwo planujące rozwój poprzez zwiększenie majątku firmy, poszukuje najlepszych rozwiązań w pozyskaniu finansowania bankowego (...)
Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy? Przede wszystkim dlatego, że oferujemy bardzo korzystne warunki umów leasingu finansowego i operacyjnego. (...)
Na rynku finansowym w Polsce działa duża liczba firm oferujących pożyczki pozabankowe. Nasza firma chciałaby przedstawić Państwu listę sprawdzonych (...)
Proponujemy naszym klientom szybkie i łatwe chwilówki online. Elfino proponuje pożyczki internetowe jakich jeszcze nie było. Nasi klienci mogą liczyć (...)
Blog skupiający się w głównej mierze na tematach finansowych, skupiających się wokół zaciągania kredytów, problemach osób zadłużonych czy (...)
W Olsztynie znajduje się Biuro Rachunkowe Maria Getek. Swoja propozycję kierujemy do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz (...)