PREFAGBUD nadproża

PREFAGBUD nadproża
PREFAGBUD nadproża
ID wpisu: 6301
Dodano: 24.10.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 673
CTR: 0.00%
90
Google
100
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Potrzebne są Ci stropy Teriva? A może tym, co jest Ci w tym momencie najbardziej potrzebne są takie prefabrykaty jak belki stropowe do stropów Teriva I, Teriva II, Teriva I bis, Teriva III i Teriva nova, wibroprasowane betonowe bloczki fundamentowe oraz nadproża typu L-19 do montażu w otworach drzwiowych i okiennych. Firma PREFAGBUD wytworzy i sprzeda Ci wszystkie wyżej wyliczone artykuły. Ręczymy, iż wszystkie one wytwarzamy, korzystając z linii produkcyjnej Balbinot, co pozwala nam na wyeliminowanie z produkcji pyłów dymnicowych, co z kolei przekłada się na ich wysoką jakość oraz wysokie parametry ekologiczne. Jakby tego było mało, nasze produkty uzyskały certyfikaty, dzięki którym możemy oznaczać je znakiem bezpieczeństwa B. Więcej informacji dotyczących naszej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prefagbud.com.pl

Opinie o stronie prefagbud.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dzięki naszej ofercie możesz zacząć stosować w swoim domu ekologiczną energię słońca! Zajmujemy się wszystkim tym, co związane z kolektorami (...)
Zajmujemy się budową domów drewnianych i z bali już od 1989 roku. Naszym klientom oferujemy również budowę karczm, moteli z drewna, pensjonatów, (...)
Lurent to firma zajmująca się wypożyczaniem oraz wynajmowaniem maszyn budowlanych w Gorzowie. Posiadamy maszyny i urządzenia do wielu zastosowań. (...)
Jeśli marzysz o własnym domu jednorodzinnym, wtedy skontaktuj się z nami – my pomożemy ci w jego realizacji! Nasza oferta skierowana jest do każdego, (...)
Sprawdź NewAgeDesign - architekt wnętrz Warszawa. Twoje cztery ściany oraz nasze tysiące sposobów. Polecamy kompleksowe projektowanie wnętrz sklepów (...)
Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych na wysokim poziomie. Nasza firma zajmuje się między innymi pracami budowlanymi, realizowaniem małych (...)
Dzięki naszej ofercie otrzymujesz najkorzystniejszą obsługę w dziedzinie budownictwa. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji obiektów mieszkalnych, (...)
Firma Ekolan ma w swoim dorobku wiele inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych na terenie Trójmiasta. Obecnie większość inwestycji, gdzie można kupić (...)