Ubezpieczenia Aviva - Agent ubezpieczeniowy Daniel Murach

Ubezpieczenia Aviva - Agent ubezpieczeniowy Daniel Murach
Ubezpieczenia Aviva - Agent ubezpieczeniowy Daniel Murach
ID wpisu: 6284
Dodano: 17.10.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2563
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
112
Google
20
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Daniel Murach doradca ds ubezpieczeń i inwestycji firmy Aviva działający w województwie warmińsko-mazurskim- w szczególności powiaty: Mrągowo, Giżycko, Pisz, Ełk, Kętrzyn i okolice. W trosce o jak najwyższy poziom świadczonych usług dojeżdżam do klienta na umówione spotkanie.
Specjalizacje to:
Ubezpieczenia na życie i zdrowotne
Ubezpieczenia mieszkań i domów
Ubezpieczenia wypadkowe
Emerytury i inwestycje

Dzisiejsze czasy są tak niepewne, że nie wyobrażam sobie rodziny bez dobrego planu, który zabezpieczał by ją dzisiaj, i pozwolił żyć lepiej jutro
Więcej informacji o mnie i ofercie na mojej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: murach-ubezpieczenia.pl

Opinie o stronie murach-ubezpieczenia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zasadniczy charakter aktywności naszej firmy to organizacja szkoleń z zakresu transport samochodowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw (...)
Firma Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. to jedna z najbardziej znanych wypożyczalni sprzętu budowlanego na terenie Polski. Dostarczamy najwyższej klasy (...)
Czy firmy oferujące skup samochodów to dobry wybór dla klientów? Czy opisywane miejsca faktycznie godne są naszej uwagi? Oczywiście, że tak. Przemawia (...)
Biuro księgowe Buchalter zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich fachowych usług księgowo-podatkowych. Wszyscy wiemy, jak zawiłe okazują się (...)
Centrum hipoteczne Stankiewicz to przedsiębiorstwo usługowe z główną siedzibą w Lesznie i pozostałymi w Śmiglu, we Wschowie i Poznaniu, szczycące (...)
Najświeższe kurze jaja znajdziecie Państwo jedynie w ofercie naszej firmy rodzinnej Gospodarstwo drobiarskie Bogumił Bugaj z Ciepielowa w województwie (...)
Producent Musikmann mobilnego urządzenia pionizującego przeznaczonego do biernej pionizacji pacjentów w ciężkich stanach pourazowych rdzenia kręgowego (...)
Współpracujemy z właścicielami oraz zarządcami warszawskich nieruchomości komercyjnych, co pozwala nam na zaproponowanie Państwu aktualnych ofert (...)