ANNA PISAREK doradztwo podatkowe

ANNA PISAREK doradztwo podatkowe
ANNA PISAREK doradztwo podatkowe
ID wpisu: 6269
Dodano: 17.10.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 822
CTR: 0.00%
181
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, bogata, fachowa wiedza, rzetelność i wiarygodność - to kluczowe atuty Biura rachunkowego Anna Pisarek. Świadczy ono zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i małych i średnich firm wszechstronne usługi kadrowo-płacowe oraz księgowo- podatkowe, podejmując się stałej współpracy i jednorazowych zleceń. Najlepszym dowodem na posiadane przez nas kompetencje zawodowe jest pozyskana przez nas licencja Ministra Finansów Nr 14088/99 na świadczenie usług z zakresu ewidencji księgowo-podatkowej oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Za każdym razem zaproponujemy Państwu także korzystne ceny - ustalane z każdym klientem indywidualnie (w zależności od zakresu wykonywanych usług). Szczegóły naszej oferty możesz znaleźć, gdy odwiedzisz naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl

Opinie o stronie www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z działalnością serwisu Komornik Stop. Firma powstała po to, by pomagać Państwu w często nierównej (...)
W biurze Auctor JS dostaną Państwo pomoc prawną w ramach wielu dziedzin prawa. Prawnik Jacek Szok zagwarantuje obsługę w ramach prawa karnego, pracy, (...)
Kancelaria radcy prawnego Gdańsk, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obsługa prawna firm w sektorze budowlanym, świadczy usługi prawne (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Urszula Weiss Świadczy usługi w zakresie: prowadzenia procesów, prawa rodzinnego, spadkowego; dochodzenia roszczeń z tytułu (...)
Odwiedź stronę www.ekomat.biz biura rachunkowego Ekomat. Współpracują z nami najlepsze kancelarie adwokackie i notarialne. Zapewniamy profesjonalną (...)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej niezwykle rozbudowanej platformy usługowo-finansowej. Prowadzimy współpracę z czołowymi bankami oraz (...)
Ostatnie lata to dynamiczny rozwój rynki handlu międzynarodowego. Dzięki temu wiele firm mogło szybciej niż standardowo rozwinąć swoje skrzydła. (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Zawadzki w Szczecinie dysponuje kilkunastoletnie praktyka w zakresie całościowej obsługi prawnej klientów indywidualnych, (...)