ANNA PISAREK doradztwo podatkowe

ANNA PISAREK doradztwo podatkowe
ANNA PISAREK doradztwo podatkowe
ID wpisu: 6269
Dodano: 17.10.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 859
CTR: 0.00%
184
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, bogata, fachowa wiedza, rzetelność i wiarygodność - to kluczowe atuty Biura rachunkowego Anna Pisarek. Świadczy ono zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i małych i średnich firm wszechstronne usługi kadrowo-płacowe oraz księgowo- podatkowe, podejmując się stałej współpracy i jednorazowych zleceń. Najlepszym dowodem na posiadane przez nas kompetencje zawodowe jest pozyskana przez nas licencja Ministra Finansów Nr 14088/99 na świadczenie usług z zakresu ewidencji księgowo-podatkowej oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Za każdym razem zaproponujemy Państwu także korzystne ceny - ustalane z każdym klientem indywidualnie (w zależności od zakresu wykonywanych usług). Szczegóły naszej oferty możesz znaleźć, gdy odwiedzisz naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl

Opinie o stronie www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaka różnica leży między analizą fundamentalną, a techniczną, wystarczy, że przejdziesz na stronę, by zdobyć (...)
Kancelaria Towarzystwo Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. prowadzi pełny zakres usług księgowości dla osób fizycznych i firm. Księgowość prowadzona (...)
Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi: doradztwo hr, szkolenia, warsztaty komunikacji interpersonalnej, wyjazdy integracyjne. (...)
W naszej kancelarii prawnej uzyskujesz pełną obsługę on-line! Zajmujemy się między innymi udzielaniem fachowych i wyczerpujących porad prawnych, (...)
AS West Kredit to największa na Łotwie instytucja finansowa spoza sektora bankowego, która swojā ofertę kredytową świadczy pod hasłem: "Żyj lepiej! (...)
Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z uzyskiwaniem odszkodowań za śmierć najbliższych. Dzięki nam możesz otrzymać satysfakcjonujące (...)
Dzięki nam walka o odszkodowania za wypadki za granicą stanie się jeszcze łatwiejsza! Nasza firma specjalizuje się w tego rodzaju czynnościach już (...)
Księgową pomoc ma się już teraz na wyciągnięcie ręki. Nasze usługi księgowe cieszą się ogromnym uznaniem klientów. Do tej pory już tysiące (...)