AGROSTER obróbka skawaniem

AGROSTER obróbka skawaniem
AGROSTER obróbka skawaniem
ID wpisu: 6152
Dodano: 17.09.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 537
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
153
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Produkujemy przewody hydrauliki siłowej wszystkich rodzajów i typów - od typowych hydraulicznych węży gumowych poprzez węże termoplastyczne, teflonowe, stalowe, aż do specjalistycznych węży mających różnorodne zastosowania w zależności od mediów, do przesyłu których będą stosowane. Wykonujemy zarówno produkcję seryjną, jak i pojedyncze sztuki według specyfikacji technicznej nabywcy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową towarów oraz wyrobów powiązanych z przepływem wszelkiego typu mediów (płynnych, gazowych oraz stałych), a przede wszystkim: węży i złączy przemysłowych, hydrauliki wysokociśnieniowej, pneumatyki, gazownictwa. Sprzedawane produkty firmy AGROSTER są dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Grodzisku Wielkopolskim, a także w Wysogotowie obok Poznania. Wykonujemy i dorabiamy końcówki do węży przemysłowych i hydraulicznych według indywidualnych potrzeb klienta, z wszelkiego typu przyłączami (metrycznymi, calowymi, kołnierzowymi itd.). Końcówki wykonywane są stali węglowej, stali nierdzewnej stali kwasoodpornej, mosiądzu, tworzyw sztucznych, a także innych materiałów. Doradztwo techniczne jest mocno powiązane ze sprzedażą naszych produktów i usług. Na podstawie wieloletnich doświadczeń dobieramy klientom odpowiednie, bezpieczne rozwiązania do przesyłanego medium, ciśnienia roboczego, temperatury i innych warunków pracy. Biorąc pod uwagę potrzeby klienta, jesteśmy otwarci na oferty współpracy, zarówno pod kątem terminowym, jak i cenowym. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.agroster.com.pl

Opinie o stronie www.agroster.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Profix 3D to producent całościowych projektów opakowań i etui w technologii lentikularnej 3D z siedzibą w Krakowie. Nasz zakład produkcyjny (...)
Ogromną korzyścią z korzystania ze sprężarki zmiennoobrotowej jest ogromna oszczędność energii. Odpowiednio ustawione VSD efektownie utrzymuje (...)
Zaniedbania na obszarze zarządzania powierzchnią magazynową i w pracy magazynu są kosztowne i wpływają na całokształt działania przedsiębiorstwa. (...)
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Polontex S.A. z siedzibą w Częstochowie. Od 1990 roku proponujemy produkcję oraz dystrybucję firan (...)
PGE Energia to usługa dostarczania prądu która powinna być utożsamiana z usługą najwyższej jakości. Wszyscy dotychczasowi liczni klienci są (...)
Nasza firma oferuje stalowe kompensatory mieszkowe wszystkich typów - osiowe, kątowe, boczne, jedno i wielomieszkowe. Kompensatory przeznaczone do rurociągów, (...)
Warto skorzystać z bogatej i zróżnicowanej oferty naszej strony internetowej o nazwie Mody Pumps. Tylko u nas znaleźć można pompy zatapialne właśnie (...)
W branży wytwórców kołków drewnianych na polskim rynku znakomicie znany jest i ceniony Zakład Produkcyjno-Handlowy Ryszard Bigus. Wieloletnie doświadczenie (...)