AGROSTER obróbka skawaniem

AGROSTER obróbka skawaniem
AGROSTER obróbka skawaniem
ID wpisu: 6152
Dodano: 17.09.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 548
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
153
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Produkujemy przewody hydrauliki siłowej wszystkich rodzajów i typów - od typowych hydraulicznych węży gumowych poprzez węże termoplastyczne, teflonowe, stalowe, aż do specjalistycznych węży mających różnorodne zastosowania w zależności od mediów, do przesyłu których będą stosowane. Wykonujemy zarówno produkcję seryjną, jak i pojedyncze sztuki według specyfikacji technicznej nabywcy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową towarów oraz wyrobów powiązanych z przepływem wszelkiego typu mediów (płynnych, gazowych oraz stałych), a przede wszystkim: węży i złączy przemysłowych, hydrauliki wysokociśnieniowej, pneumatyki, gazownictwa. Sprzedawane produkty firmy AGROSTER są dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Grodzisku Wielkopolskim, a także w Wysogotowie obok Poznania. Wykonujemy i dorabiamy końcówki do węży przemysłowych i hydraulicznych według indywidualnych potrzeb klienta, z wszelkiego typu przyłączami (metrycznymi, calowymi, kołnierzowymi itd.). Końcówki wykonywane są stali węglowej, stali nierdzewnej stali kwasoodpornej, mosiądzu, tworzyw sztucznych, a także innych materiałów. Doradztwo techniczne jest mocno powiązane ze sprzedażą naszych produktów i usług. Na podstawie wieloletnich doświadczeń dobieramy klientom odpowiednie, bezpieczne rozwiązania do przesyłanego medium, ciśnienia roboczego, temperatury i innych warunków pracy. Biorąc pod uwagę potrzeby klienta, jesteśmy otwarci na oferty współpracy, zarówno pod kątem terminowym, jak i cenowym. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.agroster.com.pl

Opinie o stronie www.agroster.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Światowy lider dostawców rozwiązań dla rynku ponadgabarytowych ładunków, Irlandzka firma Combilift zaprasza na www.wozkicombilift.pl. Poznaj unikalne (...)
FESTER-TOOLS to najwyższej jakości noże przemysłowe i maszynowe, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Chodzi o noże do metalu, drewna, recyklingu, (...)
Farby Phoenix EcoTherm wpływają na proces przenikania ciepła do i z izolowanej ściany czy dachu, a to ma wpływ na możliwości oszczędzania energii (...)
Firma ciesielnia to prężnie działający fabrykant konstrukcji drewnianych oraz mebli ogrodowych.. Aktywność rozpoczęliśmy w 1998 roku. Siedziba (...)
Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę (...)
ZACH METALCHEM z Gliwic to dostarczyciel urządzeń służących do pomiarów oraz sygnalizacji pułapu cieczy, a także innego typu aparatury kontrolno-pomiarowej. (...)
Specjalizujemy się w produkcji okien oraz drzwi drewnianych. Świadczymy również usługi montażu stolarki zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi. (...)
Nasza firma specjalizuje się od ponad 20 lat w produkowaniu najwyższej jakości worków filtracyjnych. Na polskim rynku działamy od 30 lat. Oferujemy (...)