Przedszkole Wieliczka

Przedszkole Wieliczka
Przedszkole Wieliczka
ID wpisu: 6134
Dodano: 17.09.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 476
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
89
Google
35
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Posiadasz nieduże pociechy, a chciałabyś powrotu do pracy? Nie musisz obecnie czuć dylematów w tej sprawie. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce perfekcyjnie zadba o Twe pociechy. W naszym przedszkolu jest niesamowicie rodzinna atmosfera, maleństwo więc będzie czuło się jak w domu. Stawiamy ogromny akcent na ochronę maluchów, nic zatem im tu nie zagraża. Troszczymy się też o ich rozwój, będą zatem dobrze przygotowane do pójścia do szkoły. To prywatne przedszkole oferuje różne lekcje dodatkowe, na przykład lekcje plastyczne lub kształcenie języka obcego. Zapisz swoje potomstwo do naszego przedszkola.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: przedszkole.wieliczka.pl

Opinie o stronie przedszkole.wieliczka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Gdańskiej Szkoły Wyższej. Dla naszych studentów przygotowaliśmy ciekawą ofertę dydaktyczną. Polecamy (...)
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych studentów, oferujemy możliwość studiów I i II stopnia na popularnej uczelni WSP. Nasze kierunki (...)
Baby City zaprasza do swojego ośrodka dzieci w wieku od 7 miesięcy do 6 lat. Baby City to niepubliczne europejskie przedszkole i żłobek. Prowadzimy (...)
Wrocław jest miastem żakowskim, z obszernie rozwiniętą kulturą ludności. Nowiutkie propozycyje roboty z regionu Wrocławia, dla bankowców oraz (...)
Interesują Cię studia w Toruniu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Nowoczesna szkoła dwujęzyczna, mieszcząca się w Łodzi. Preferowane w niej są nowoczesne metody nauczania, w tym komunikacja w dwóch językach: (...)
Za pośrednictwem witryny angielski-skype.com można zacząć naukę języka angielskiego przez Internet przy użyciu programu Skype. Angielski przez (...)
Pierwszym krokiem do rozpoczęcia studiów we Wrocławiu jest wybór kierunku i specjalności. Zapoznanie z aktualną ofertą umożliwia witryna www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl. (...)