Przedszkole Wieliczka

Przedszkole Wieliczka
Przedszkole Wieliczka
ID wpisu: 6134
Dodano: 17.09.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 529
CTR: 0.00%
90
Google
35
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Posiadasz nieduże pociechy, a chciałabyś powrotu do pracy? Nie musisz obecnie czuć dylematów w tej sprawie. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce perfekcyjnie zadba o Twe pociechy. W naszym przedszkolu jest niesamowicie rodzinna atmosfera, maleństwo więc będzie czuło się jak w domu. Stawiamy ogromny akcent na ochronę maluchów, nic zatem im tu nie zagraża. Troszczymy się też o ich rozwój, będą zatem dobrze przygotowane do pójścia do szkoły. To prywatne przedszkole oferuje różne lekcje dodatkowe, na przykład lekcje plastyczne lub kształcenie języka obcego. Zapisz swoje potomstwo do naszego przedszkola.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: przedszkole.wieliczka.pl

Opinie o stronie przedszkole.wieliczka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Placówka świadczy usługi w zakresie opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Czas pracy przedszkola 6:30 ? 17:30 (istnieje możliwość (...)
Znajdź razem z nami wymarzony kierunek studiów dla siebie! Oferujemy szeroki wybór szkół wyższych prywatnych i państwowych. Z naszej bazy dowiesz (...)
Szkoły policealne przez Internet stają się coraz bardziej popularne wraz z rozwojem technologii informatycznych. Słuchacze Akademii Viessmann też (...)
Zapraszamy na strony gdyńskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Uczenie języka angielskiego jest naszą pasją i pomysłem na życie. Staramy się, aby nasi klienci czerpali radość z posługiwania się językiem (...)
Zachęcamy do poznania rozwiazań publicznej placówki przedszkolnej Jarzębinka, punktu mieszczącego się w Swarzędzu. Przyjmujemy dzieci nie tylko (...)
Firma Funky Baranky to miejsce w jakim nasz możliwość nauczyć się dobrze posługiwać językiem angielskim. Osoby pracujące w Funky Baranky to profesjonaliści, (...)
Ratowanie życia w kryzysowej sytuacji, umiejętność wykonywania medycznych czynności ratunkowych to tylko mała cząstka tego, co powinien umieć (...)