Kowalstwo Artystyczne i Metaloplastyka w Giżycku i Olsztynie

Kowalstwo Artystyczne i Metaloplastyka w Giżycku i Olsztynie
Kowalstwo Artystyczne i Metaloplastyka w Giżycku i Olsztynie
ID wpisu: 6125
Dodano: 13.09.2012
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 500
CTR: 0.20%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
101
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Cierpliwość jest podstawową,a zarazem pożądaną cechą każdego rzemiosła.Podczas wytwarzania unikatowego produktu należy pamiętać o jednej istotnej rzeczy jaką jest perfekcja wykonania połączona z dbałością o najdrobniejszego szczegółu.Pracując trzy tygodnie nad jednym wyrobem,składającym się z około czterystu elementów,wkładamy w nasze prace cząstkę siebie.Nabywca ceniący piękno i wysoce perfekcyjne wykonanie jakie jesteśmy w stanie zaoferować,potrafi docenić poświęcenie, towarzyszące mozolnemu procesowi produkcji,a jeśli tak się dzieje to jest to najlepszą zapłatą za długi okres pracy.Jako lokalny artysta jestem w stanie wykonać dla państwa produkty nawiązujące stylistyką do regionu mazurskiego,lub ustosunkuję się do waszych pasji hobbystycznych.Produkty odnoszące się do tego typu tematyki wnoszą do naszych domostw niepowtarzalny nastrój obcowania z pięknem przyrody.Zapraszam do wglądu w moją galerię,oraz zainteresowanych do kontaktu i współpracy.Mieszkam i pracuję w miejscowości Mikołajki,ale wedle państwa potrzeb dojadę w każde miejsce województwa warmińsko mazurskiego.Dziękuję za poświęcenie czasu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.szustak-metaloplastyka.pl

Opinie o stronie www.szustak-metaloplastyka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pomagamy w uzyskaniu wyższego ubezpieczenia nawet jeśli było to wiele lat temu lub uzyskane odszkodowanie było zbyt niskie. Jeśli już powierzyłeś (...)
Hau ar ju to niewielka firma z Olsztyna, która zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami z języka angielskiego na polski i polskiego na angielski. (...)
Regionalny serwis ogłoszeniowy publikujący darmowe ogłoszenia drobne z obszaru Mazury, Warmia oraz Suwalszczyzna. Ogłoszenia podzielone są na kategorie: (...)
Firma remontowo-budowlana Zbigniew Malikowski funkcjonuje na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego od 1998 roku. W swojej aktywności (...)
Galerie, sklepy i konsumentów indywidualnych zainteresowanych przedmiotami z duszą zaprasza do współpracy Świat Według Margo - sklep i galeria internetowa. (...)
Gości naszych cudownych MAZUR zapraszamy na PODUSZKOWCE! Duża porcja intensywnych wrażeń, adrenalina, wiatr we włosach... prawdziwa przygoda! Poduszkowce (...)
Niezależna Galeria Artystyczna E-MUU to wyjątkowe miejsce, w którym znajdą Państwo inspiracje w trakcie szukania nietuzinkowych podarunków lub planowania (...)
Pracownia Rysunku - zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem rysunków i portretów ze zdjęć. Prace są tworzone przez zespół doświadczonych artystów, (...)