subiekt

subiekt
subiekt
ID wpisu: 6114
Dodano: 05.09.2012
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 578
CTR: 0.17%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
98
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Strona www.dlainsert.pl powstała z myślą o zgromadzeniu wszystkich programów, dodatków, wzorców wydruków oraz zestawień własnych SQL do programu Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT oraz Navireo. Zamieszczone na tym portalu programy, wzorce wydruków, zestawienia własne SQL są wykonane przez najlepszych Partnerów firmy Insert oraz Dyplomowanych Serwisantów. Dzięki tym rozwiązaniom w prosty i łatwy sposób można rozszerzyć możliwości programów firmy Insert poprzez np. dodanie zestawienia SQL Rozliczenie Handlowców, Sprzedaż wg regionów i tym podobnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dlainsert.pl

Opinie o stronie www.dlainsert.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Działalność firmy Hogart z Warszawy polega na dostarczaniu rozwiązań organizacyjno-informatycznych – zarówno gotowych, jak i oprogramowania przeznaczonego (...)
Zajmujemy się dystrybucją oprogramowania Asseco WAPRO i dodatków do WF – Mag. Nasze rozwiązania umożliwiają optymalizację fakturowania i wszystkich (...)
Profesjonalny program do kosztorysowania w budownictwie - Kosztorys. Winbud Kosztorys Prof i Start zintegrowane z systemem zarządzania firmą Sage Symfonia. (...)
Firma Sumis oferuje oprogramowanie do zarządzania firmą (mała lub średnia firma). W ofercie znajdują się programy do zarządzania produkcją, jakością, (...)
Platforma sklepów internetowych RedCart oferuje gotowe oprogramowanie do stworzenia własnego e-biznesu. Funkcjonalność oraz intuicyjne zarządzanie (...)
Programy na zamówienie od itCraft Warszawa - aplikacje dedykowane aplikacje internetowe, mobilne i webowe dla średnich oraz małych firm. Najlepszej (...)
Korzystając z usług naszej firmy macie pewność, że współpracujecie z prawdziwymi fachowcami. Działamy na rynku od dłuższego czasu co pozwoliło (...)
System rezerwacyjny mbooking.pl powstał z myślą o firmach, które w swojej ofercie posiadają usługi z możliwością rezerwacji terminu online. System (...)