subiekt

subiekt
subiekt
ID wpisu: 6114
Dodano: 05.09.2012
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 555
CTR: 0.18%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
97
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Strona www.dlainsert.pl powstała z myślą o zgromadzeniu wszystkich programów, dodatków, wzorców wydruków oraz zestawień własnych SQL do programu Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT oraz Navireo. Zamieszczone na tym portalu programy, wzorce wydruków, zestawienia własne SQL są wykonane przez najlepszych Partnerów firmy Insert oraz Dyplomowanych Serwisantów. Dzięki tym rozwiązaniom w prosty i łatwy sposób można rozszerzyć możliwości programów firmy Insert poprzez np. dodanie zestawienia SQL Rozliczenie Handlowców, Sprzedaż wg regionów i tym podobnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dlainsert.pl

Opinie o stronie www.dlainsert.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Producent oprogramowania – firma Altkom zaprasza do współpracy opartej na jasnych zasadach, z naciskiem na osiągnięcie realnych korzyści. Projektujemy (...)
Firma GECOS z 12-letnim doświadczeniem oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne, w tym oprogramowanie do zarządzania firmą oraz (...)
W ofercie naszej firmy nowoczesny CRM system do obsługi RODO. Prowadzisz firmę? Koniecznie zainwestuj w oprogramowanie CRM, które służy do ochrony (...)
Serwis internetowy oferujący możliwość darmowego pobierania programów bez konieczności logowania. Bogaty zbiór plików pod system Windows i Linux (...)
Nasze forum powstało, by pomagać użytkownikom w problemach z komputerem. Na naszym forum znajdują się porady z większości dziedzin dziedzin informatyki. (...)
Leonis Apps to agencja z Warszawy, jaka zajmuje się tworzeniem różnego typu oprogramowania. Oferuje ona między innymi usługi związane z MRI Software. (...)
Każdy, kto spotkał się w swoim życiu z rozwiązaniami SAP wie, że dla firmy nie ma nic lepszego. A już szczególnie, jeśli są one dostarczane (...)
GigaDownload.net.pl jest jednym z najchętniej odwiedzanych vortali z całkowicie darmowym i legalnym oprogramowaniem. Udostępniamy użytkownikom ponad (...)