OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE

OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE
OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE
ID wpisu: 6054
Dodano: 27.08.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 507
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
121
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Ostróda Yacht Sp. z o.o. to największy w Polsce wytwórca jachtów motorowych oraz żaglowych. Od 2002 roku, właścicielem zakładu jest francuska stocznia Jeanneau z którą kooperujemy nadzwyczaj owocnie od 1992 roku produkując dla nich jachty. Na chwilę dotychczasową w Ostródzie uzyskuje się ponad 30 rozmaitych modeli jachtów. Zrobione zostały ogromne inwestycje, aby firma miała adekwatny potencjał plus uzyskiwała wyrób najwyższej jakości. Ogromną także rangę przywiązuje się do dbałości o pracownika. Ostróda Yacht skutecznie realizuje strategię równości zatrudnienia pracowników. Uzgodnienie wielkości wynagrodzenia, jak i alternatywy awansu uzależnione są wyłącznie od posiadanych przez pracownika umiejętności i jakości wykonywanej pracy. Wychodzimy z założenia, iż personel to najwyższe ogniwo naszej organizacji, z tej przyczyny bez ustanku zachęcamy ich do udziału w pożądanych w pracy ćwiczeniach i kursach w pełni im je finansując. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ostroda-yacht.com.pl

Opinie o stronie www.ostroda-yacht.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych, nowych i używanych, serwis 24h, sprzedaż części zamiennych, mobilny serwis przewodów hydraulicznych, maszyny (...)
Strona profesjonalnego ośrodka szkolenia kierowców, prowadzącego kursy dla wszystkich, których ciekawi nauka jazdy Poznań. Placówka zatrudnia fachowców (...)
Strona poświęcona tematyce domów drewnianych. Prowadzona przez profesjonalną firmę, posiadającą własny zakład produkcyjny i budującą ekologiczne (...)
Wielkimi krokami zbliża się zima. To odpowiedni moment, aby zadbać o nasze cztery kółka. Po wakacyjnych wojażach wymagają specjalnej uwagi. W związku (...)
Prezentujemy Państwu firmę Diesel Loko Distribution z Oświęcimia. Trudnimy się sprzedażą części do lokomotyw spalinowych. Nasza oferta jest skierowana (...)
Czy firmy oferujące skup samochodów to słuszny wybór dla klientów? Czy tego typu miejsca rzeczywiście warte są naszej uwagi? Naturalnie, że tak. (...)
Ochrona środowiska i przemysł chemiczny na ogół nie idą w parze, są jednak wyjątki. Niemiecka firma KLUTHE GmbH, z branży chemicznej, z siedzibą (...)
Projekt „Dinegra”, to innowacyjne rozwiązanie polegające na wykorzystywaniu specjalnej aplikacji wspierającej kierowców. Pomoc polega na unikaniu (...)