OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE

OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE
OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE
ID wpisu: 6054
Dodano: 27.08.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 550
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
130
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Ostróda Yacht Sp. z o.o. to największy w Polsce wytwórca jachtów motorowych oraz żaglowych. Od 2002 roku, właścicielem zakładu jest francuska stocznia Jeanneau z którą kooperujemy nadzwyczaj owocnie od 1992 roku produkując dla nich jachty. Na chwilę dotychczasową w Ostródzie uzyskuje się ponad 30 rozmaitych modeli jachtów. Zrobione zostały ogromne inwestycje, aby firma miała adekwatny potencjał plus uzyskiwała wyrób najwyższej jakości. Ogromną także rangę przywiązuje się do dbałości o pracownika. Ostróda Yacht skutecznie realizuje strategię równości zatrudnienia pracowników. Uzgodnienie wielkości wynagrodzenia, jak i alternatywy awansu uzależnione są wyłącznie od posiadanych przez pracownika umiejętności i jakości wykonywanej pracy. Wychodzimy z założenia, iż personel to najwyższe ogniwo naszej organizacji, z tej przyczyny bez ustanku zachęcamy ich do udziału w pożądanych w pracy ćwiczeniach i kursach w pełni im je finansując. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ostroda-yacht.com.pl

Opinie o stronie www.ostroda-yacht.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Chcesz stać się prawdziwym eksporterem na drodze, któremu nie straszne są żadne zaskakujące sytuacje na drodze? Szkoła jazdy Auto-Car to rozwiązanie (...)
Vento to mieszcząca się w Krakowie firma, która o łożyskach wie wszystko. W jej sprzedaży znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów związanych (...)
Zlokalizowany w Poznaniu serwis aut marki Volvo. Szeroki zakres usług napraw mechanicznych, serwisu układów elektronicznych Volvo, pełen serwis kół (...)
Polska firma Glen Dimplex to firma stworzona z myślą o Tobie. Oferujemy szeroki zakres produktów elektrycznych urządzeń grzewczych. Są to urządzenia (...)
Szukasz sprawdzone używane auto dobrej marki? AUTOMERITUM trudzi się w sprzedaży aut używanych, młodszych niż 5 lat oraz przede wszystkim bez wypadkowych! (...)
Wykonujemy schody drewniane, spiralne, balustrady. Nowoczesna technologia stosowana w procesie projektowania i produkcji, ciekawe rozwiązania i estetyka (...)
Nie masz jeszcze zaufanego mechanika? Na co czekasz? Zaufany mechanik jest dzisiaj na wagę złota. Lepiej wiedzieć prędzej, gdzie udać się w razie (...)
Przedsiębiorstwo Westa CT świadczy specjalistyczne usługi profesjonalnego oczyszczania powietrza przy użyciu urządzeń gdy nawiewniki, komory laminarne (...)