OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE

OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE
OSTRÓDA YACHT ŁODZIE ŻAGLOWE
ID wpisu: 6054
Dodano: 27.08.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 469
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
106
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Ostróda Yacht Sp. z o.o. to największy w Polsce wytwórca jachtów motorowych oraz żaglowych. Od 2002 roku, właścicielem zakładu jest francuska stocznia Jeanneau z którą kooperujemy nadzwyczaj owocnie od 1992 roku produkując dla nich jachty. Na chwilę dotychczasową w Ostródzie uzyskuje się ponad 30 rozmaitych modeli jachtów. Zrobione zostały ogromne inwestycje, aby firma miała adekwatny potencjał plus uzyskiwała wyrób najwyższej jakości. Ogromną także rangę przywiązuje się do dbałości o pracownika. Ostróda Yacht skutecznie realizuje strategię równości zatrudnienia pracowników. Uzgodnienie wielkości wynagrodzenia, jak i alternatywy awansu uzależnione są wyłącznie od posiadanych przez pracownika umiejętności i jakości wykonywanej pracy. Wychodzimy z założenia, iż personel to najwyższe ogniwo naszej organizacji, z tej przyczyny bez ustanku zachęcamy ich do udziału w pożądanych w pracy ćwiczeniach i kursach w pełni im je finansując. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ostroda-yacht.com.pl

Opinie o stronie www.ostroda-yacht.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kompleksowo funkcjonalne i oszczędne w stosowaniu kotły centralnego ogrzewania dostępne są za pośrednictwem doświadczonej i ściśle sprofilowanej (...)
Bortex S.C to przedsiębiorstwo, którego priorytetem jest spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Już od 1996 r. z powodzeniem realizujemy (...)
Jesteśmy firmą, która jest liderem, jeżeli chodzi o transport pojazdów osobowych oraz dostawczych na obszarze miasta Toruń oraz jego okolic. Dajemy (...)
Świadczymy wszechstronne i profesjonalne usługi stolarskie dla klientów prywatnych, firm i instytucji. Nasz zakład stolarski z Parchowa wykonuje zamówienia (...)
Działalność DIESEL SERVICE FTUH zajmuje się regeneracją i serwisem turbosprężarek używanych oraz handlem nowych turbosprężarek. W ofercie (...)
Pogotowie zamkowe do dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni - kompleksowe i profesjonalne otwieranie samochodów Warszawa. Jeśli nie wiesz jak otworzyć (...)
Doskonałej jakości kamień naturalny mogą Państwo znaleźć u dystrybutora oraz importera kamienia naturalnego w Łódzkim zakładzie kamieniarskim (...)
Karnix.pl jest producentem markowych karniszy i rolet. Oferujemy: karnisze metalowe, drewnian, pojedyncze, podwojne, sufitowe, kwadratowe wykonane z wysokiej (...)