Świat Zwierząt Witoldzin 17

Świat Zwierząt Witoldzin 17
Świat Zwierząt Witoldzin 17
ID wpisu: 5899
Dodano: 23.07.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 465
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
54
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Świat Zwierząt to przyjacielskie wielkopolskie gospodarstwo, którego gospodarzami jesteśmy już od kilku lat. Początkowo wyznaczało nasze osobiste miejsce izolacji. Wielbimy przyrodę i zwierzęta , dlatego zadecydowaliśmy żyć wśród dobrodziejstw przyrody. Po pewnym okresie coraz częściej odwiedzali nas przyjaciele i to oni właśnie podsunęli nam pomysł, abyśmy swoimi skarbami podzielili się z Państwem.W naszej zagrodzie zobaczycie Państwo, podobnie jak my przed laty, że największe piękno kryje się w rzeczach pospolitych, prostych i tak okazjonalnie już docenianych w zwariowanym świecie. W Świecie Zwierząt życie toczy się zgodnie z prawidłami natury. Dzień ogłasza nam pianie koguta i słońce, wdzierające się do okien. Wszelkie prace w gospodarstwie podporządkowane są zwierzętom i porom roku.W czasie gdy gospodarz Witold pracuje w polu i nadzoruje kilkunastu gatunków zwierząt, gospodyni Joanna szykuje wiejskie smakołyki. Pośród nich znajduje się wyjątkowy w smaku ser witoldziński, urzędowo wprowadzony przez ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Listę Produktów Tradycyjnych. Szykuje się go z mleka koziego, będąc przy tym wiernym tradycji i formule, w której nie ma miejsca na środki chemiczne i nienaturalne dodatki. W naszych progach nie może zabraknąć również chleba ze smalcem, kiszonych ogórków, najsłodszego miodu i powideł z ekologicznej uprawy śliwek.Mili Państwo, Świat Zwierząt jest miejscem, w którym czas płynie wolniej, a otaczające łąki i lasy sprzyjają zadumie i wypoczynkowi. Dla dzieci natomiast to teren, gdzie obecność zwierząt stanowi największą atrakcję. My już od lat zachwycamy się rodzimym klimatem wsi, dlatego z pełnego serca życzymy, abyście i Wy odkryli jej piękno!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.swiatzwierzat.org.pl

Opinie o stronie www.swiatzwierzat.org.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Bilety lotnicze są co raz tańsze. Dzięki tanim liniom, które oszczędzają na opłatach lotniskowych, możemy szybko i tanio przemieszczać się po (...)
Agroturystyka Łeba, Gąska - Bursztynowa Farma Gospodarstwo agroturystyczne, woj. pomorskie - agroturystyka na Kaszubach nad morzem. Agroturystyka Kaszuby (...)
Firma John Deere została założona w 1837 roku. To przywódca fabrykacji maszyn rolniczych na świecie oraz producent sprzętu do pielęgnacji obszarów (...)
Obiekt Stacji Turystycznej Krutynianka położony na wzgórzu turystycznej miejscowości Krutyń, bezpośrednio nad samą rzeką Krutynia, w kompleksie (...)
Pensjonat na Kaszubach oferujący najlepsze warunki pobytowe? Wielkanoc Kaszuby, sylwester na Kaszubach i oczywiście tradycyjny nocleg. Zapraszamy serdecznie (...)
Agroturystyka Suwalszczyzna. Szukasz taniego noclegu, wczasów nad jeziorem i na skraju lasu, Gospodarstwo Agroturystyczne Jaćwing to idealne miejsce (...)
Agroturystyka Tańczący Żuraw serdecznie zaprasza Państwa do odpoczynku oraz relaksu w Jordanowie. Odwiedzającym nas turystom proponujemy szereg atrakcji (...)
Wodny Świat - atrakcyjna agroturystyka Kaszuby. Pomorskie - Kaszuby noclegi, domki na Kaszubach. Rezerwat przyrody, korty, pole do mini golfa. Zapraszamy (...)