Nowy wymiar polityki. Koniec demokracji czas na ekrację.

Nowy wymiar polityki. Koniec demokracji czas na ekrację.
Nowy wymiar polityki. Koniec demokracji czas na ekrację.
ID wpisu: 5813
Dodano: 15.06.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1725
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
820
Google
55
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ekracja.pl to w pełni autorski serwis społecznościowy o polityce w Polsce.
Jest w pełni niezależny politycznie od jakichkolwiek organizacji rządowych i partii.
Oferuje ogrom treści i funkcjonalności, nigdzie indziej niedostępnych m.in.

Weź udział w dyskusji na moderowanym politycznym forum, nie znajdziesz u nas śmietnika znanego z facebooka i serwisów informacyjnych.

Załóż i moderuj własny blog oraz forum!

Wspieraj grupy zwolenników lub przeciwników polityków (Janusz Korwin Mikke czy Donald Tusk?), partii politycznych (PiS czy SLD?), zakładaj własne grupy i gromadź zwolenników!

Czytaj artykuły ekspertów i publicystów ekracji o polityce, politykach, najważniejszych partiach Rzeczpospolitej i tego co się dzieje wokół,

Wszystkie partie polityczne rzeczpospolitej oraz ponad 50 tysięcy polityków już w serwisie,

przeglądaj bogatą gamę rankingów i porównań, zobacz, kto jest najaktywniejszym posłem w Sejmie Rzeczpospolitej,

Reprezentujesz lewicę, prawicę, w każdym wypadku dołącz do grup odpowiadającym twoim zainteresowaniom politycznym i prowadź dyskusję na dedykowanym dla tych grup forum, do którego mają dostęp tylko zwolennicy danej opcji politycznej.

Skorzystaj z naszego politycznego wykopu, czytaj na bieżąco najciekawsze wiadomości polityczne publikowane w internecie o politykach i nie tylko,

Koniec demokracji, czas na ekrację!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ekracja.pl

Opinie o stronie www.ekracja.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

bielan.pl to strona znanego europosła Adama Jerzego Bielana. Zawiera informacje dotyczące jego kariery zawodowej poczynając od studiów poprzez nieustające (...)
Dla każdego z nas ważne jest, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Dlaczego? Każde wydarzenia odbijają się mniej lub (...)
Strona "Akcje społeczne" powstała z potrzeby wypełnienia braków informacyjnych w mainstreamowych mediach internetowych, w których mało miejsca przeznacza (...)
Dali się Państwo podpuścić i nieświadomie wykupili polisę, której wartość jest niższa niż zainwestowane w nią środki? Jeśli tak, to zapraszamy (...)
Jeśli chcesz oszczędzasz na emeryturę to pracownicze plany kapitałowe są pomysłem dla ciebie. PPK jest planem oszczędzania na emeryturę, gwarantowanym (...)
Polityczne wiadomości z Polski oraz Europy w jednym miejscu. Abcpolityki jest portalem politycznym, w którym każdy zainteresowany znajdzie ciekawy (...)
Starsirodzice.pl opisuje recepty na lepsze i spokojniejsze życie. Na stronie znajdują się informacje dotyczące wielu kategorii m. in. choroby starszych (...)
Oficjalna strona Małgorzaty Sokół - najlepszej kandydatki na prezydenta miasta Chełma. Wybory już w październiku! Zapoznaj się z programem i moimi (...)