Nowy wymiar polityki. Koniec demokracji czas na ekrację.

Nowy wymiar polityki. Koniec demokracji czas na ekrację.
Nowy wymiar polityki. Koniec demokracji czas na ekrację.
ID wpisu: 5813
Dodano: 15.06.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1497
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
711
Google
55
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ekracja.pl to w pełni autorski serwis społecznościowy o polityce w Polsce.
Jest w pełni niezależny politycznie od jakichkolwiek organizacji rządowych i partii.
Oferuje ogrom treści i funkcjonalności, nigdzie indziej niedostępnych m.in.

Weź udział w dyskusji na moderowanym politycznym forum, nie znajdziesz u nas śmietnika znanego z facebooka i serwisów informacyjnych.

Załóż i moderuj własny blog oraz forum!

Wspieraj grupy zwolenników lub przeciwników polityków (Janusz Korwin Mikke czy Donald Tusk?), partii politycznych (PiS czy SLD?), zakładaj własne grupy i gromadź zwolenników!

Czytaj artykuły ekspertów i publicystów ekracji o polityce, politykach, najważniejszych partiach Rzeczpospolitej i tego co się dzieje wokół,

Wszystkie partie polityczne rzeczpospolitej oraz ponad 50 tysięcy polityków już w serwisie,

przeglądaj bogatą gamę rankingów i porównań, zobacz, kto jest najaktywniejszym posłem w Sejmie Rzeczpospolitej,

Reprezentujesz lewicę, prawicę, w każdym wypadku dołącz do grup odpowiadającym twoim zainteresowaniom politycznym i prowadź dyskusję na dedykowanym dla tych grup forum, do którego mają dostęp tylko zwolennicy danej opcji politycznej.

Skorzystaj z naszego politycznego wykopu, czytaj na bieżąco najciekawsze wiadomości polityczne publikowane w internecie o politykach i nie tylko,

Koniec demokracji, czas na ekrację!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ekracja.pl

Opinie o stronie www.ekracja.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dla każdego z nas ważne jest, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Dlaczego? Każde wydarzenia odbijają się mniej lub (...)
Polityczne wiadomości z Polski oraz Europy w jednym miejscu. Abcpolityki jest portalem politycznym, w którym każdy zainteresowany znajdzie ciekawy (...)
Strona "Akcje społeczne" powstała z potrzeby wypełnienia braków informacyjnych w mainstreamowych mediach internetowych, w których mało miejsca przeznacza (...)
Polska Uczciwa to strona o polityce i sprawach społecznych. Jako główny wątek w pierwszym etapie działalności udziela poparcia dla idei JOW (Jednomandatowych (...)
bielan.pl to strona znanego europosła Adama Jerzego Bielana. Zawiera informacje dotyczące jego kariery zawodowej poczynając od studiów poprzez nieustające (...)
Starsirodzice.pl opisuje recepty na lepsze i spokojniejsze życie. Na stronie znajdują się informacje dotyczące wielu kategorii m. in. choroby starszych (...)
Dali się Państwo podpuścić i nieświadomie wykupili polisę, której wartość jest niższa niż zainwestowane w nią środki? Jeśli tak, to zapraszamy (...)
Ochotnicza Straż Pożarna w Widowie została założona w 1888r. Jednostka posiada remizę murowaną z jednym stanowiskiem garażowym. Na podziale bojowym (...)