Poliwęglan komorowy Łódź

Poliwęglan komorowy Łódź
Poliwęglan komorowy Łódź
ID wpisu: 5735
Dodano: 21.05.2012
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 649
CTR: 0.15%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
183
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Interplex w Łodzi działa od 2009r. Sprzedaż tworzyw sztucznych - specjalizacja to poliwęglan komorowy. Zapraszamy do poznania oferty na płyty z poliwęglanu - poliwęglan kanalikowy, płyty poliwęglanowe i płyty komorowe z poliwęglanu. Płyty poliwęglanowe bezbarwne (przezroczyste) oraz w kolorach dymiony brąz i opal. Osprzęt do płyt i akcesoria do montażu: profil aluminiowy, taśma paroprzepuszczalna, uszczelka EPDM, profil H, uszczelki i taśmy. Wysoka jakość - parametry i promocje na stronie. Płyta poliwęglanowa, tworzywa sztuczne - cennika na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.poliweglan-komorowy.com.pl

Opinie o stronie www.poliweglan-komorowy.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Decydując się na usługi firmy Kumibex wybierając Państwo najwyższą jakość i najszerszy zakres usług. Tylko u nas otrzymają Państwo najwyższej (...)
Jeśli Twoja jednostka koncentruje się na topieniu metali, zaś palniki w używanym na znaczną skalę piecu nie funkcjonują, nie frapuj się, lecz (...)
Geotermia Pyrzyce to zakład mieszczący się w województwie zachodniopomorskim, jakiego główna aktywność to wytwarzanie energii pochodzącej ze (...)
Zapraszamy do poznania działalności firmy SIWL z Wrześni, jaka od 1953 roku zajmuje się dostarczaniem elementów do branży motoryzacyjnej, maszynowej, (...)
Cimat to lider na rynku polskim jeśli chodzi o produkcję wyważarek sprawdzających się w warsztatach samochodowych oraz w innych sektorach przemysłu. (...)
Zakład Materiałów Budowlanych Wasik jest firmą działającą od wielu lat na rynku, specjalizującą się w produkcji materiałów prefabrykowanych (...)
Posiadająca siedzibę w Ząbkowicach Śląskich firma ARTPOL gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. (...)
Krys-Pak oferuje swoim klientom sól spożywczą (posiadającą wszelkie wymagane atesty), sól drogową (odpowiednią do stosowania także na parkingach (...)