Rekrutacja online

Rekrutacja online
Rekrutacja online
ID wpisu: 5679
Dodano: 02.05.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 554
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
110
Google
31
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Talent Finder to zaawansowane rozwiązanie dla firm, które lubią wygodę, oszczędność czasu i najlepsze rezultaty w procesie rekrutacji online pracowników. Przedstawiony specjalistyczny program do rekrutacji, który został przygotowany przez profesjonalistów i z nim szukanie chętnych do pracy i zdolnych kandydatów będzie sporo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne pomoże w zdobywaniu talentów, tworzeniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami oraz kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będzie można zbudować z nim dodatkowo raporty i analizy. Oprogramowanie do rekrutacji Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc prosto dobrać tę, która będzie najmocniej odpowiadała oczekiwaniom różnorodnych firm. Do tego można z nią zbudować także niezmiernie pozytywny wizerunek w charakterze pracodawcy przyjaznego ewentualnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będziesz mógł nareszcie pozbyć się problemów związanych z rekrutacją!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.talentfinder.pl

Opinie o stronie www.talentfinder.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalizujemy się w informatycznej obsłudze firm. Działamy od 1992 roku nieustannie w tej samej branży. Podstawą naszej oferty jest system klasy (...)
SeoStation.pl to system do sprawdzania efektów pozycjonowania stron w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing, NetSprint i innych. Użytkownicy mają (...)
Outbox to doświadczona firma konsultingowa, mająca światowy zasięg, wdrażająca nowoczesne oprogramowanie wspierające biznes m.in. w zakresie CRM, (...)
W naszej różnorodnej ofercie znajdziesz wiele programów multimedialnych przeznaczonych dla szkół podstawowych oraz gimnazjów. Mogą one być wykorzystywane (...)
Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 1996 r. i wytwarzają kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki wachlarz (...)
Scancentre - firma prowadząca elektroniczną archiwizację dokumentów w całym kraju. Jeśli twoje przedsiębiorstwo potrzebuję bezproblemowej, archiwizacji (...)
Dziedziną, w której funkcjonuje Lorek Consulting jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na redukcję i optymalizację kosztów i zarządzanie (...)
Profesjonalne Biuro Rachunkowe w Gnieźnie z młodym i prężnie działającym zespołem. Oferujemy rzetelną pomoc w rozpoczęciu własnej działalności (...)