Rekrutacja online

Rekrutacja online
Rekrutacja online
ID wpisu: 5679
Dodano: 02.05.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 505
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
110
Google
31
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Talent Finder to zaawansowane rozwiązanie dla firm, które lubią wygodę, oszczędność czasu i najlepsze rezultaty w procesie rekrutacji online pracowników. Przedstawiony specjalistyczny program do rekrutacji, który został przygotowany przez profesjonalistów i z nim szukanie chętnych do pracy i zdolnych kandydatów będzie sporo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne pomoże w zdobywaniu talentów, tworzeniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami oraz kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będzie można zbudować z nim dodatkowo raporty i analizy. Oprogramowanie do rekrutacji Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc prosto dobrać tę, która będzie najmocniej odpowiadała oczekiwaniom różnorodnych firm. Do tego można z nią zbudować także niezmiernie pozytywny wizerunek w charakterze pracodawcy przyjaznego ewentualnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będziesz mógł nareszcie pozbyć się problemów związanych z rekrutacją!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.talentfinder.pl

Opinie o stronie www.talentfinder.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego biura rachunkowego Czyste Księgi. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Zatrudniamy księgowych, (...)
W pełni kompleksowa obsługa prawna procesów likwidacyjnych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także możliwość nabycia spółki lub (...)
Szanowny przedsiębiorco w czasie gdy Ty będziesz zajmował się rozwojem swej firmy oraz powiększaniem jej majątku biuro rachunkowe DUET zajmie się (...)
Akita Finance specjalizuje się w doradztwie finansowym dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw w zakresie kredytów na samochód, leasingów samochodowych (...)
Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą firmy It Cube. Tylko w It Cube przygotowanie systemów CRM, oprogramowania jakie powinna posiadać (...)
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowicie istotne jest to, aby mieć kapitał, wiedzę oraz kontakty biznesowe, (...)
Prowadzimy profesjonalny serwis komputerowy w którym zajmujemy się naprawą laptopów i komputerów. U nas kompleksowo zajmiemy się Państwa laptopem. (...)
Zachęcamy do zainteresowania się z przedsiębiorstwem BET-TRANS. Firma ta mieści się w Siedlcach i jest największym w okolicy dostawcą i fabrykantem (...)