Rekrutacja online

Rekrutacja online
Rekrutacja online
ID wpisu: 5679
Dodano: 02.05.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 516
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
110
Google
31
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Talent Finder to zaawansowane rozwiązanie dla firm, które lubią wygodę, oszczędność czasu i najlepsze rezultaty w procesie rekrutacji online pracowników. Przedstawiony specjalistyczny program do rekrutacji, który został przygotowany przez profesjonalistów i z nim szukanie chętnych do pracy i zdolnych kandydatów będzie sporo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne pomoże w zdobywaniu talentów, tworzeniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami oraz kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będzie można zbudować z nim dodatkowo raporty i analizy. Oprogramowanie do rekrutacji Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc prosto dobrać tę, która będzie najmocniej odpowiadała oczekiwaniom różnorodnych firm. Do tego można z nią zbudować także niezmiernie pozytywny wizerunek w charakterze pracodawcy przyjaznego ewentualnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będziesz mógł nareszcie pozbyć się problemów związanych z rekrutacją!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.talentfinder.pl

Opinie o stronie www.talentfinder.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serwis zawierający informacje ze świata finansów, które są aktualizowane co 15 min. Na stronie znajdują się również informacje na team inwestycji, (...)
PierwszaDotacja.net stanowi serwis internetowy poświęcony w całości problematyce bezzwrotnych dotacji, o które mogą starać się osoby bezrobotne (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Biuro Rachunkowo Finansowe Meritum z Zabrza. To firma, jakiej oferta wymierzona jest do różnorodnych podmiotów (...)
Witryna WWW Biura Językowego Futura, renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniu dokumentów wymagających tłumaczenia duńsko-polskiego. (...)
Blog internetowy zatytułowany Deda to niezwykle ciekawe miejsce dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który poszukuje cennych i rzetelnych (...)
Jesteś przedsiębiorcą i musisz zaaranżować kurs BHP dla Twoich pracowników? doskonale trafiłeś! Zapraszamy wszystkich pracodawców z Torunia i (...)
Biuro Euro-Dotacje zajmuje się przygotowywaniem wniosków do UP jak i unijnych. Siedziba naszej firmy znaleźć można w Lublinie na ulicy Stanisława (...)
Wielotorowa działalność legnickiej firmy Centrum Vendoni, polega na łączeniu produkcji i sprzedaży opakowań drewnianych, metalowych i plastikowych, (...)