Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio

Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio
Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio
ID wpisu: 5533
Dodano: 15.03.2012
Kliknięć: 7
Wyświetleń: 1016
CTR: 0.69%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
165
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL zajmuje się wykonywaniem fachowych usług informatycznych związanych przede wszystkim z odzyskiem danych z nośników magnetycznych opartych na technologii magnetycznej i technologii flash. Usługi przywracania danych z dysku twardego wykonywane są w naszym profesjonalnym laboratorium. Nasza jednostka używa tylko najlepsze technologie zaprojektowane za pośrednictwem najlepszych fachowców na świecie. Przedsiębiorstwo zajmuje się również poszukiwaniem usterek jak i naprawianiem układów elektronicznych w dyskach twardych. Usługi przywracania danych udzielane są na terytorium całej Polski i za granicą. Przywracamy dane dla firm i osób prywatnych mających siedzibę w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce) miasteczkach i wsiach. Odzysk danych z dysku twardego to nadzwyczaj odpowiedzialna i trudna sfera informatyki, która wymaga dużej dokładności i wielu lat doświadczeń. Potrzebny jest także profesjonalny sprzęt oraz niezwykle rozległa wiedza aby ten sprzęt obsługiwać. Firma ELEKTRO-PCAL odzyskuje dane z dowolnego systemu plików FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Informacje przywracane są w jak najszybszym okresie oraz przyzwoitej cenie. Posiadamy wysoki wskaźnik skuteczności w odzyskiwaniu danych oraz miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy absolutną poufność powierzonych nam danych. Uprzejmie zapraszamy do korzystania z usług proponowanych przez naszą firmę. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.elektro-pcal.pl

Opinie o stronie www.elektro-pcal.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Osoby, które używają swojego komputera do codziennej pracy nigdy nie zastanawiają się nad tym, że to również maszyna, która jak inne sprzęty, (...)
W Krakowie swoją siedzibę posiada firma PC Craft, która od wielu lat działa w branży informatycznej. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem (...)
Profesjonalny i kompleksowy serwis maszyn poligraficznych, ich demontaż, transport oraz montaż wraz z uruchamianiem to tylko niektóre usługi, jakie (...)
Serwery to urządzenia współpracujące z innymi komputerami. Ich zadaniem jest gromadzenie danych i prezentowanie swoich zasobów. Ideal.pl zajmuje (...)
Informujemy, że w obszarze naszych kompetencji leży przede wszystkim serwis Konica Minolta: - serwis kopiarek - serwis drukarek - naprawa drukarek - (...)
DobrySerwis to firma z siedzibą w Warszawie, gdzie oferuje serwis pogwarancyjny urządzeń mobilnych. Zapewnia klientom wszelkie naprawy laptopów, telefonów (...)
Firma AMSO S.C. działa od 2005 roku, specjalizując się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie (...)
Trafiłeś tutaj ponieważ szukasz firmy, która wyposaży twoją salę konferencyjną, biurową, wykładowczą lub szkolną? Jeśli tak to trafiłeś (...)