Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio

Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio
Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio
ID wpisu: 5533
Dodano: 15.03.2012
Kliknięć: 7
Wyświetleń: 961
CTR: 0.73%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
162
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL zajmuje się wykonywaniem fachowych usług informatycznych związanych przede wszystkim z odzyskiem danych z nośników magnetycznych opartych na technologii magnetycznej i technologii flash. Usługi przywracania danych z dysku twardego wykonywane są w naszym profesjonalnym laboratorium. Nasza jednostka używa tylko najlepsze technologie zaprojektowane za pośrednictwem najlepszych fachowców na świecie. Przedsiębiorstwo zajmuje się również poszukiwaniem usterek jak i naprawianiem układów elektronicznych w dyskach twardych. Usługi przywracania danych udzielane są na terytorium całej Polski i za granicą. Przywracamy dane dla firm i osób prywatnych mających siedzibę w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce) miasteczkach i wsiach. Odzysk danych z dysku twardego to nadzwyczaj odpowiedzialna i trudna sfera informatyki, która wymaga dużej dokładności i wielu lat doświadczeń. Potrzebny jest także profesjonalny sprzęt oraz niezwykle rozległa wiedza aby ten sprzęt obsługiwać. Firma ELEKTRO-PCAL odzyskuje dane z dowolnego systemu plików FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Informacje przywracane są w jak najszybszym okresie oraz przyzwoitej cenie. Posiadamy wysoki wskaźnik skuteczności w odzyskiwaniu danych oraz miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy absolutną poufność powierzonych nam danych. Uprzejmie zapraszamy do korzystania z usług proponowanych przez naszą firmę. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.elektro-pcal.pl

Opinie o stronie www.elektro-pcal.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firmę Business-NET tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem w branży systemów ERP/CRM, które w znacznym stopniu usprawniają pracę przedsiębiorstwa. (...)
Nowoczesny serwis komputerowy Targowa Praga Północ - Warszawa, województwo mazowieckie. Sprawna i szybka naprawa komputerów stacjonarnych, naprawa (...)
Jeton pogotowie komputerowe – serwis komputerowy Warszawa Praga Północ. Outsourcing it i szybka naprawa komputerów wraz z diagnozą antywirusową, (...)
Jeśli zajmujesz się kładzeniem sieci światłowodowych lub zakłądaniem serwerowni, a poszukujesz miejsca, w któym można by się było kompleksowo (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Telus Informatyka i Teletechnika. Oferujemy kompleksowe rozwiązania (...)
Firma AMSO S.C. działa od 2005 roku, specjalizując się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie (...)
Doskonale rozwinięty sklep internetowy z asortymentem pełnym urządzeń informatycznych i multimedialnych do zastosowania w działalności handlowej (...)
Nasz profesjonalny serwis komputerowy Warszawa postawi na nogi każdy komputer. Odzyskamy stracone dane, naprawimy wadliwy sprzęt i zaproponujemy najlepsze (...)