Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio

Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio
Odzyskiwanie Danych | Skutecznie i Tanio
ID wpisu: 5533
Dodano: 15.03.2012
Kliknięć: 7
Wyświetleń: 974
CTR: 0.72%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
162
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL zajmuje się wykonywaniem fachowych usług informatycznych związanych przede wszystkim z odzyskiem danych z nośników magnetycznych opartych na technologii magnetycznej i technologii flash. Usługi przywracania danych z dysku twardego wykonywane są w naszym profesjonalnym laboratorium. Nasza jednostka używa tylko najlepsze technologie zaprojektowane za pośrednictwem najlepszych fachowców na świecie. Przedsiębiorstwo zajmuje się również poszukiwaniem usterek jak i naprawianiem układów elektronicznych w dyskach twardych. Usługi przywracania danych udzielane są na terytorium całej Polski i za granicą. Przywracamy dane dla firm i osób prywatnych mających siedzibę w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce) miasteczkach i wsiach. Odzysk danych z dysku twardego to nadzwyczaj odpowiedzialna i trudna sfera informatyki, która wymaga dużej dokładności i wielu lat doświadczeń. Potrzebny jest także profesjonalny sprzęt oraz niezwykle rozległa wiedza aby ten sprzęt obsługiwać. Firma ELEKTRO-PCAL odzyskuje dane z dowolnego systemu plików FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Informacje przywracane są w jak najszybszym okresie oraz przyzwoitej cenie. Posiadamy wysoki wskaźnik skuteczności w odzyskiwaniu danych oraz miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy absolutną poufność powierzonych nam danych. Uprzejmie zapraszamy do korzystania z usług proponowanych przez naszą firmę. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.elektro-pcal.pl

Opinie o stronie www.elektro-pcal.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy sprzedaż oprogramowania do systemów operacyjnych i oprogramowanie biurowe, instalacje sieci komputerowych oraz świadczymy usługi informatyczne (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Telus Informatyka i Teletechnika. Oferujemy kompleksowe rozwiązania (...)
Firmę Business-NET tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem w branży systemów ERP/CRM, które w znacznym stopniu usprawniają pracę przedsiębiorstwa. (...)
Serwis i naprawa laptopów Ok Laptop zapewnia naprawy laptopów, monitorów i komputerów stacjonarnych, naprawy monitorów, sprzedaż podzespołów. (...)
Sprawdź jak funkcjonuje najlepszy serwis komputerowy w Zgierzu. Pawbit Bartosz Pawlak Zgierz to gwarancja udanych usług naprawczych. Serwis komputerów, (...)
Bez twardych i nieobciążonych cudzą opinią danych na temat przyszłości nie można mówić o rzetelnym planowaniu działań i podejmowaniu optymalnych (...)
Drukarki i kserokopiarki to urządzenia, które w dzisiejszych czasach znajdziemy w każdym domu, nie wspominając już o nawet niewielkiej firmie. Drukujemy (...)
Poszukują Państwo najwyższej jakości dźwięku i gotowych rozwiązań przystosowanych wyłącznie do Państwa potrzeb? Zapraszamy do Rumi, gdzie swoją (...)