Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki

Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki
Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki
ID wpisu: 5487
Dodano: 26.02.2012
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1169
CTR: 0.09%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
297
Google
123
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Blog podejmujący szeroki zakres tematów, jednak pewne działy informacyjne się powtarzają. Opisuję szkodliwość żywności transgenicznej GMO, afery koalicji rządzącej i opozycji, afery elit władzy i ciemną stronę akademickiej nauki. W szczególności medycyny i farmacji, powiązanych ze sobą dziedzin.

Zastanawiam się ze swoimi czytelnikami, kiedy wybuchnie zaplanowana wcześniej wojna z Syrią i Iranem. W Syrii powtarza się scenariusz libijski krok po kroku.

Zakres zagadnień poruszanych przeze mnie jest otwarty, gdyż nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość. Zawsze staram się reagować, jak zachodzi taka potrzeba.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kefir2010.wordpress.com

Opinie o stronie kefir2010.wordpress.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona Theducation.pl to blog nauczyciela wychowania początkowego. Autorka dzieli się swoją wiedzą dotyczącą pracy z dziećmi. Theducation wieloletnie (...)
Aby posiąść interesującą wiedzę, nie musimy w dzisiejszych czasach nawet wychodzić z domu, gdyż sieć internetowa oferuje nam naprawdę wiele (...)
Nasz blog internetowy biznesnaostro.pl publikuje wartościowe wpisy na temat biznesu i pomysłów na dobry biznes. Sporo uwagi poświęcamy przedsiębiorcom, (...)
„Mama na etacie” to blog dedykowany nowoczesnym rodzicom. W artykułach poruszam najważniejsze tematy związane z wychowaniem dziecka. Podpowiadam, (...)
Witaminy do związki niezbędne ludziom do życia, a ich brak może powodować kłopoty zdrowotne, pogorszenie samopoczucia, a nawet prowadzić do poważnych (...)
Serwis z bezpłatnymi mikroblogami Yam.pl. Serwis Yam to nowy sposób poznawania nowych osób. Tylko w serwisie Yam.pl masz również okazję śledzić (...)
Serwis internetowy Akcesoria-rowerowe.com.pl specjalizuje się w dyscyplinie sportowej jaką jest kolarstwo. Można znaleźć tu mnóstwo informacji na (...)
Blog o energii i sposobach jej pozyskiwania - dowiedz się czy wybrać baterie alkaliczne czy też zwykłe. Wszechobecna energia w akumulatorach - skumulowana (...)