Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki

Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki
Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki
ID wpisu: 5487
Dodano: 26.02.2012
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1134
CTR: 0.09%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
296
Google
118
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Blog podejmujący szeroki zakres tematów, jednak pewne działy informacyjne się powtarzają. Opisuję szkodliwość żywności transgenicznej GMO, afery koalicji rządzącej i opozycji, afery elit władzy i ciemną stronę akademickiej nauki. W szczególności medycyny i farmacji, powiązanych ze sobą dziedzin.

Zastanawiam się ze swoimi czytelnikami, kiedy wybuchnie zaplanowana wcześniej wojna z Syrią i Iranem. W Syrii powtarza się scenariusz libijski krok po kroku.

Zakres zagadnień poruszanych przeze mnie jest otwarty, gdyż nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość. Zawsze staram się reagować, jak zachodzi taka potrzeba.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kefir2010.wordpress.com

Opinie o stronie kefir2010.wordpress.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Motoday.pl to nowy polski serwis motoryzacyjny przeznaczony dla maniaków samochodów. To tutaj możesz zapoznać się z nowościami w branży, sprawdzić (...)
Jeżeli lubisz poznawać świat czytając ciekawe artykuły lub jeśli chcesz dzielić się z innymi posiadaną wiedzą, portal toCzytam.pl został stworzony (...)
Sieć internetowa pełna jest najróżniejszych opinii. Niestety nie zawsze są one zgodne z prawdą. Jeśli ty również spotkałeś się z oszczerczymi (...)
Specjalizujemy się w sprzedaży szerokiego asortymentu akcesoriów i dekoracji niezbędnych do urządzania przyjęć tematycznych. Oprócz tego, prowadzimy (...)
Zapraszamy do zakupu suplementu diety jakim jest nasz produkt o nazwie Mega Krzem. Są to tabletki dla wszystkich, którzy mają problem z łamliwymi (...)
Nasze centrum medyczne specjalizuje się w: poradni or­to­pe­dycz­nej dla dzieci i dorosłych oraz lekarza ogólnego. Posiadamy własne la­bo­ra­to­rium (...)
Sydney jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast naszego globu. Jeżeli masz w planach wybrać się tutaj osobiście musisz przed podróżą (...)
Normalne życie obfituje w mnóstwo absurdów. Te sytuacje niekiedy nas bawią, a niekiedy denerwują. Strona internetowa opiewa te ważne zdarzenia w (...)