Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki

Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki
Blog farmaceutyczny: HPV, narkotyk krokodyl, pneumokoki
ID wpisu: 5487
Dodano: 26.02.2012
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1214
CTR: 0.08%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
301
Google
127
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Blog podejmujący szeroki zakres tematów, jednak pewne działy informacyjne się powtarzają. Opisuję szkodliwość żywności transgenicznej GMO, afery koalicji rządzącej i opozycji, afery elit władzy i ciemną stronę akademickiej nauki. W szczególności medycyny i farmacji, powiązanych ze sobą dziedzin.

Zastanawiam się ze swoimi czytelnikami, kiedy wybuchnie zaplanowana wcześniej wojna z Syrią i Iranem. W Syrii powtarza się scenariusz libijski krok po kroku.

Zakres zagadnień poruszanych przeze mnie jest otwarty, gdyż nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość. Zawsze staram się reagować, jak zachodzi taka potrzeba.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kefir2010.wordpress.com

Opinie o stronie kefir2010.wordpress.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jako doradcy biznesowi z Best Firma ze swoim blogiem chcielibyśmy wyjść do przedsiębiorców, którzy mają lub dopiero chcą założyć firmę i napotykają (...)
Blog Internetowy gniotka to jeden z najlepszych blogów w sieci dotyczący seo i reklamy w internecie. Jeżeli jesteś zainteresowany promocja własnych (...)
MójTuning.pl to nie tylko najnowsze trendy w tuningu maszyn prawdziwych mężczyzn. Ale tuning to nie wszystko co powinien każdy wiedzieć o samochodach. (...)
Od niedawna interesujesz się opcjami binarnymi i szukasz dobrego źródła wiedzy na ich temat? Zapraszamy do odwiedzenia bloga. Poruszyliśmy na nim (...)
Zbieramy informacje, gromadzimy rozwiązania i inspirujemy ludzi do podejmowania aktywności poza swoim miejscem pracy etatowej. Na naszych stronach poruszamy (...)
Blog o energii i sposobach jej pozyskiwania - dowiedz się czy wybrać baterie alkaliczne czy też zwykłe. Wszechobecna energia w akumulatorach - skumulowana (...)
Sprawimy, że Twoja walka z nałogiem nabierze sensu. Posiadamy ogromną i usystematyzowaną wiedzę na temat uzależnień. Uważamy, że rzucanie palenia (...)
Portal zajmujący się wynajdywaniem niedrogich lotów na obszarze Polski oraz za granicą. Dzięki danym zbieranym przez właścicieli serwisu, które (...)