Muzyka chrześcijańska

Muzyka chrześcijańska
Muzyka chrześcijańska
ID wpisu: 5390
Dodano: 27.01.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 836
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
231
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy zespołem który swoją muzyką stale uczy się modlić. Jesteśmy niedoskonali jednak stale chcemu się rozwijać. Gramy i śpiewamy na nabożeństwach uwielbienia gdzie w centrum jest najświętszy sakrament. Chcemy przez muzykę i śpiew przybliżać się do Boga i umożliwiać to innym. Dlatego jeśli chcecie w swojej parafi zorganizować wieczór uwielbienia, warsztaty lub też chcecie ubogacić muzyką uroczystość ślubu to chętnie wam w tym pomożemy
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.symfoneo.pl

Opinie o stronie www.symfoneo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Złotnik w Szczecinie Waldemar Konarski oferuje piękną ręcznie wykonaną biżuterię ze złota. Ogromny wybór obrączek, nietypowe wisiorki na każdą (...)
Zespół Shannon koncertuje już od 1994 roku. Kierunkiem w który podąża zespół jest wysmakowane łączenie tradycyjnej muzyki celtyckiej (muzyka (...)
Zdając sobie sprawę, że zespół na wesele to najważniejszy czynnik udanej zabawy podczas przyjęcia weselnego, na pewno żadna przyszła para młoda (...)
Nazywam się Piotr Wróbel, jestem tekściarzem. Pisanie tekstów piosenek to moja pasja i praca. Do tej pory napisałem ich pewnie ze sto pięćdziesiąt (...)
Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy STĘPOL Zakładu Usług Wielobranżowych z siedzibą w Policach, niedaleko Szczecina. To firma specjalizująca (...)
Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze warunki do nauki i rozwoju osobistego? Niepubliczne przedszkole PROMYK (...)
Media Art - jesteśmy agencją artystyczną z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną imprez i uroczystości takich jak (...)
Przedstawiamy najstarszy portal dla basistów jaki znajduje się w Internecie. Łączymy muzyków z całego kraju i nie tylko. Wyłącznie w tym miejscu (...)