Przemoc w rodzinie

Przemoc w rodzinie
Przemoc w rodzinie
ID wpisu: 5300
Dodano: 09.01.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1113
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
326
Google
36
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powiedzmy stop przemocy! Stop pedofilii! Nie bądźmy bierni, reagujmy na przemoc fizyczną i psychiczną, krzywdę ludzką i znęcanie się nad zwierzętami. Pomóżmy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Przeciwstawmy się znieczulicy społecznej i milczeniu. Jeśli nasza reakcja uratuje z opresji chociaż jedną osobę, jedno dziecko, jedno zwierzę - będzie warto!

System UJAWNIJ.PL umożliwia zgłoszenie drogą elektroniczną każdego przestępstwa czy wykroczenia, którego byliśmy świadkiem lub ofiarą. Informacje przekazane za pomocą systemu docierają bezpośrednio do odpowiednich organów takich jak Policja, Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejska. System oczywiście nie służy do zgłaszania nagłych wypadków, wymagających natychmiastowej reakcji, bo w takich sytuacjach obowiązują telefony alarmowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ujawnij.pl

Opinie o stronie www.ujawnij.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Projekt unijny POKL o nazwie Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne - katalog branżowy dolnośląskich spółdzielni socjalnych realizowany przez Spółdzielnię (...)
Działacz samorządowy Ireneusz Niewiarowski czynnie działa na rzecz polskiej wsi, przede wszystkim w obszarach miejscowości Konin, Koło, Turek i Kłodawa. (...)
Serwis społecznościowo ? ogłoszeniowy Szczenięta.pl powstał z myślą o wszystkich kochających psy i tych którzy poszukują najwierniejszego przyjaciela. (...)
Gdy chcesz znaleźć portal gdzie miałbyś możliwość ekspresowo sprzedawać, kupować, wymieniać własne rzeczy zapraszam do wizyty bezpłatnych (...)
Biuro nieruchomości ECH Nieruchomości działa na terenie województwa lubuskiego. W swojej ofercie ma ponad 460 mieszkań i innych nieruchomości. Oprócz (...)
Daft.pl: Serwis ogłoszeń nieruchomości. Tysiące oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości, mieszkań, domów, apartamentów, kawalerek, działek (...)
Zachęcamy do dodawania ogłoszeń i to zupełnie za darmo - CARtuz.pl Zalety: - nie trzeba się rejestrować - ogłoszenie jest za darmo - można (...)
Istnieje wiele czynników, które mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka powstania chorób cywilizacyjnych. Fundacja Żyj zdrowo doskonale zdaje (...)