Przemoc w rodzinie

Przemoc w rodzinie
Przemoc w rodzinie
ID wpisu: 5300
Dodano: 09.01.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1074
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
323
Google
36
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powiedzmy stop przemocy! Stop pedofilii! Nie bądźmy bierni, reagujmy na przemoc fizyczną i psychiczną, krzywdę ludzką i znęcanie się nad zwierzętami. Pomóżmy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Przeciwstawmy się znieczulicy społecznej i milczeniu. Jeśli nasza reakcja uratuje z opresji chociaż jedną osobę, jedno dziecko, jedno zwierzę - będzie warto!

System UJAWNIJ.PL umożliwia zgłoszenie drogą elektroniczną każdego przestępstwa czy wykroczenia, którego byliśmy świadkiem lub ofiarą. Informacje przekazane za pomocą systemu docierają bezpośrednio do odpowiednich organów takich jak Policja, Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejska. System oczywiście nie służy do zgłaszania nagłych wypadków, wymagających natychmiastowej reakcji, bo w takich sytuacjach obowiązują telefony alarmowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ujawnij.pl

Opinie o stronie www.ujawnij.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nowy Sącz Info to tylko najnowsze wiadomości z Sądecczyzny oraz baza Sądeckich firm i darmowe ogłoszenia. Wiadomości zamieszczane na stronach portalu (...)
Kwadrat to firma pośrednicząca w sprzedaży i kupnie nieruchomości na terenie Śląska. Zajmuje się głównie mieszkaniami, domami, lokalami użytkowymi, (...)
Daft.pl: Serwis ogłoszeń nieruchomości. Tysiące oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości, mieszkań, domów, apartamentów, kawalerek, działek (...)
Strona dla osób mieszkających w USAPolacy na emigracji to naprawdę liczna grupa osób. Według szacowanych informacji jest to blisko dwadzieścia jeden (...)
Fundacja Homo Homini Frater pomaga ludziom osiągnąć zintegrowanie własnej osobowości. Celem Fundacji są działania, poprzez różnorodne formy, (...)
Każdy użytkownik może zamieścić darmowe ogłoszenie motoryzacyjne w serwisie AutoExpress.pl. Bez względu czy sprzedajesz samochód, motocykl lub (...)
Konkurencja na rynku firm jest bardzo duża, dlatego nietypowe forum reklamy usług i produktów są jak najbardziej wskazane. Warto skorzystać z reklamy (...)
Darmowy serwis ogłoszeniowy zawierający ogłoszenia z miasta Łodzi i pobliskich miast miejscowości. W naszym serwisie ogłoszeniowym wszystkie oferty (...)