Przemoc w rodzinie

Przemoc w rodzinie
Przemoc w rodzinie
ID wpisu: 5300
Dodano: 09.01.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1168
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
357
Google
36
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powiedzmy stop przemocy! Stop pedofilii! Nie bądźmy bierni, reagujmy na przemoc fizyczną i psychiczną, krzywdę ludzką i znęcanie się nad zwierzętami. Pomóżmy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Przeciwstawmy się znieczulicy społecznej i milczeniu. Jeśli nasza reakcja uratuje z opresji chociaż jedną osobę, jedno dziecko, jedno zwierzę - będzie warto!

System UJAWNIJ.PL umożliwia zgłoszenie drogą elektroniczną każdego przestępstwa czy wykroczenia, którego byliśmy świadkiem lub ofiarą. Informacje przekazane za pomocą systemu docierają bezpośrednio do odpowiednich organów takich jak Policja, Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejska. System oczywiście nie służy do zgłaszania nagłych wypadków, wymagających natychmiastowej reakcji, bo w takich sytuacjach obowiązują telefony alarmowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ujawnij.pl

Opinie o stronie www.ujawnij.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Giełda OZE to serwis branżowy gromadzący ogłoszenia z rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Oferty można zamieszczać w wielu dopasowanych (...)
Biuro nieruchomości ECH Nieruchomości działa na terenie województwa lubuskiego. W swojej ofercie ma ponad 460 mieszkań i innych nieruchomości. Oprócz (...)
Inwestycja w nieruchomości to dziś jeden z najbezpieczniejszych sposobów lokowania kapitału, jednak ogrom formalności, jakie należy dopełnić przy (...)
Konkurencja na rynku firm jest bardzo duża, dlatego nietypowe forum reklamy usług i produktów są jak najbardziej wskazane. Warto skorzystać z reklamy (...)
Pośrednik nieruchomości Global Real Estate zajmuje się sprzedażą i kupnem domów, mieszkań, działek, gruntów, lokali użytkowych oraz garaży (...)
Nowy Sącz Info to tylko najnowsze wiadomości z Sądecczyzny oraz baza Sądeckich firm i darmowe ogłoszenia. Wiadomości zamieszczane na stronach portalu (...)
Działacz samorządowy Ireneusz Niewiarowski czynnie działa na rzecz polskiej wsi, przede wszystkim w obszarach miejscowości Konin, Koło, Turek i Kłodawa. (...)
Place zabaw wykonane w firmie Mykids są solidne i bezpieczne. Spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Bogata oferta urządzeń zabawowych i sprawnościowych. (...)