Przemoc w rodzinie

Przemoc w rodzinie
Przemoc w rodzinie
ID wpisu: 5300
Dodano: 09.01.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1264
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
416
Google
36
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Powiedzmy stop przemocy! Stop pedofilii! Nie bądźmy bierni, reagujmy na przemoc fizyczną i psychiczną, krzywdę ludzką i znęcanie się nad zwierzętami. Pomóżmy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Przeciwstawmy się znieczulicy społecznej i milczeniu. Jeśli nasza reakcja uratuje z opresji chociaż jedną osobę, jedno dziecko, jedno zwierzę - będzie warto!

System UJAWNIJ.PL umożliwia zgłoszenie drogą elektroniczną każdego przestępstwa czy wykroczenia, którego byliśmy świadkiem lub ofiarą. Informacje przekazane za pomocą systemu docierają bezpośrednio do odpowiednich organów takich jak Policja, Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejska. System oczywiście nie służy do zgłaszania nagłych wypadków, wymagających natychmiastowej reakcji, bo w takich sytuacjach obowiązują telefony alarmowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ujawnij.pl

Opinie o stronie www.ujawnij.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

ROLNIAK to internetowa giełda rolna, to ogłoszenia rolnicze oraz oferty kupna / sprzedaży produktów i usług z branży rolniczej oraz rolno-spożywczej. (...)
Zapraszamy na stronę prezentującą solidną dawkę informacji z Rawy Mazowieckiej . Oprócz podstawowych informacji statystycznych o mieście na stronie (...)
Pojawił się komunikat na desce rozdzielczej związany z filtrem cząstek stałych, nasza firma chętnie pomoże wyjaśnić ten problem. Masz pytania (...)
Nie siedź w domu, codziennie w Twoim mieście odbywa się cała masa fantastycznych koncertów, na które z pewnością warto się wybrać. Na stronie (...)
Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem organizacji humanitarnej ADRA działającej w 125 krajach świata. Jej celem jest wspieranie rozwoju społecznego, (...)
Serwis ogłoszeniowy praca.pl obejmuje swym zasięgiem obszar całego kraju, publikując oferty pracy w wielu kategoriach. Układ zamieszczanych treści (...)
Serwis randkowo-towarzyski i matrymonialny dla osób samotnych. Zamieszczenie w Banku swojego profilu ze zdjęciem umożliwi Wam umawianie się na randki, (...)
Fundacja Homo Homini Frater pomaga ludziom osiągnąć zintegrowanie własnej osobowości. Celem Fundacji są działania, poprzez różnorodne formy, (...)