Giełda transportowa jest chlubą TimoCom

Giełda transportowa jest chlubą TimoCom
Giełda transportowa jest chlubą TimoCom
ID wpisu: 5250
Dodano: 24.12.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1273
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
361
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wprowadzona na rynek 14 lat temu giełda transportowa firmy TimoCom jest sztandarowym produktem i prawdziwą chlubą firmy. TimoCom od momentu powstania TC Truck&Cargo®, bo taką nosi nazwę ta właśnie giełda transportowa, stawia na innowacyjność, wciąż inwestując w nowe rozwiązania informatyczne. Dzięki temu giełda transportowa opracowana przez TimoCom nie jest jedynym funkcjonującym na rynku produktem firmy. 2 lata temu bowiem powstała platforma przetargowa TC eBid®, która wciąż znajduje się na późnym etapie wdrożeniowym. Giełda transportowa TC Truck&Cargo® jest natomiast bezustannie ulepszana pod względem funkcjonalności.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.timocom.pl

Opinie o stronie www.timocom.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Rywalizujące, profesjonalne biuro podróży zaprasza wszystkich uczniów i dydaktyków na nadzwyczajne wycieczki! Dzięki rozmowom z własnymi klientami (...)
Usługi transportowe wykonujemy od 2006 roku. W tym czasie ciągle podnosiliśmy swoje kwalifikacje. Współpraca z firmami, instytucjami, muzeami świadczy (...)
Transport lotniczy, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa. Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych (...)
Firma Adimex oferuje przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki biur oraz przeprowadzki międzynarodowe i wiele więcej. Nasze doświadczenie zdobywamy już (...)
Firma PRZEWOZY TURYSTYCZNE KARPACZ-BUS BO-DZIO została stworzona by spełniać Państwa oczekiwania związane z bezpiecznym i przyjemnym podróżowaniem.Oferujemy (...)
Firma Przedsiębiorstwo Transportowe Andrzej Borski, od kilkudziesięciu lat, zapewnia swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług w zakresie (...)
NET-CARGO to firma, która powstała w 2004 roku oraz od tej chwili zyskała silną pozycję na rynku. Jest to zasługa naszego zaangażowania i dużych (...)
Zajmujemy się świadczeniem wysokiej jakości usług przeprowadzkowych i transportowych. W tej dziedzinie posiadamy spore doświadczenie i jesteśmy (...)