Nowoczesny film reklamowy

Nowoczesny film reklamowy
Nowoczesny film reklamowy
ID wpisu: 5168
Dodano: 03.12.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1362
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
564
Google
20
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że agencje modelek często podejmują współpracę z agencjami modelek. Robią to, aby film reklamowy został nagrany z jak najlepszymi aktorami. Chodzi o to, że agencja reklamowa czy inna firma nagrywająca film kontaktuje się z agencją modelek, aby znalazła jak najlepszych aktorów do danego filmu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.cameraman.pl

Opinie o stronie www.cameraman.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Tomb-Ant oferuje fachowe doradztwo, montaż, obsługę instalacji radiowo telewizyjnych, anten satelitarnych i telefonicznych. Wykonujemy projekty różnego (...)
Od przeszło czterdziestu lat przedsiębiorstwo Kaisai zajmuje się dostarczaniem na rynki światowe wysokiej jakości klimatyzatorów. Jesteśmy znani (...)
Prezentujemy Państwu firmę Bilo z siedzibą w Pabianicach. Na rynku pralniczym istniejemy od 1988 roku. Proponujemy obróbki wykończeniowe z zakresu: (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Parolvip specjalizującą się w naprawie, wymianie części oraz serwisowaniu pogwarancyjnym (...)
Przedstawiona tutaj firma ma do zaoferowania chociażby usługi obejmujące prace na wysokościach, między innymi odśnieżanie dachów. Oprócz tego (...)
Firma Wromac mająca swoją siedzibę w Zimniku proponuje Państwu rozmaitego rodzaju wyroby z kamienia naturalnego, który ma szerokie wykorzystanie (...)
Firma oferująca szeroki wybór usług związanych z ogrodnictwem. Zajmuje się ona projektowaniem i wykonawstwem terenów zielonych i ich pielęgnacją. (...)
Ogrody Wirtua Garden - kompleksowe wykonywanie inwestycji z zakresu projektowania i zakładania terenów zieleni. Projektowanie ogrodów wodnych, ogrodów (...)