Film promocyjny i reklamowy

Film promocyjny i reklamowy
Film promocyjny i reklamowy
ID wpisu: 5167
Dodano: 03.12.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1213
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
534
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ponadto istnieją specjalistyczne firmy, które zajmują się nagrywaniem filmów, od momentu scenariusza to ostatecznego montażu. Ponadto filmy promocyjne które są tworzone przez agencje modelek są zazwyczaj bardziej profesjonalne niż filmy amatorskie, choć na pewno nie jest to reguła. Ponadto filmy promocyjne mogą być tworzone przy współpracy z agencjami modelek.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.showmedia.pl

Opinie o stronie www.showmedia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dzięki współpracy z Interfach z Radomia, Twoja firma zyska kompleksową ochronę. Oferuje ona bowiem szeroki zakres usług powiązanych z zabezpieczeniami. (...)
Posiadasz własną firmę lub dopiero zamierzasz ją założyć? Skorzystaj z pomocy prawnej kancelarii „BMME”. Naszą firmę tworzą specjaliści (...)
Specjalnością wrocławskiego przedsiębiorstwa CONTRA jest produkowanie (rozpocząwszy od doboru z katalogu bądź przygotowywania indywidualnego projektu) (...)
W Łęgnowie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa Interkam. Działamy w branży kamieniarskiej od 1991 roku a naszym Klientom oferujemy kompleksowe (...)
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Przemysław Kosyra jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na (...)
Wskaźniki i mierniki poziomu do niezawodnego wytyczania poziomu stanu napełnienia zbiorników z pianą bądź stosowane m. in. w instalacjach grzewczych (...)
Witamy w firmie LINGUA RUSSICA. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne, ustne, audiowizualne z j. rosyjskiego i na język rosyjski. Jeżeli potrzebujesz (...)
Jesteś z Dolnego Śląska i poszukujesz rzetelnej firmy, która wykona wylewkę pod panele w Twoim domu? Propozycja firmy Estrich-Jack z Świebodzic (...)