Hodowla bażantów, kur ozdobnych. Sprzedaż jaj oraz piskląt

Hodowla bażantów, kur ozdobnych. Sprzedaż jaj oraz piskląt
Hodowla bażantów, kur ozdobnych. Sprzedaż jaj oraz piskląt
ID wpisu: 5158
Dodano: 29.11.2011
Kliknięć: 22
Wyświetleń: 3326
CTR: 0.66%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1184
Google
426
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Strona poświęcona jest hodowli bażantów oraz kur ozdobnych. To nasza pasja, którą spróbujemy się podzielić. Nasz zapał spowodował duże powiększenie hodowli. W kurnikach i wolierach znalazły się nie tylko bażanty łowne, złote, bananowe, królewskie, srebrne ale również kury ozdobne. Posiadamy kilka kolorów kochinów olbrzymich, feniksów, czubatki polskiej. Prowadzimy sprzedaż jaj konsumpcyjnych, lęgowych oraz piskląt.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bazanty.j69.pl

Opinie o stronie www.bazanty.j69.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Włocławska Przychodnia Weterynaryjna zlokalizowana w budynku mieszczącym się przy ulicy Parkowej 58 specjalizuje się w usługach internistycznych, (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Agro - Serwis z Przedbojewic. Od 1996 roku oferujemy wyposażenia budynków inwentarskich. (...)
Zainteresowanych weterynarzem działającym w Tarnowskich Górach chcielibyśmy zaprosić na stronę internetową Jacka Aponiuka - prowadzi on we właśnie (...)
Rozmaite klasy gryzoni możemy spotkać na całym globie ziemskim. Wiele z nich oferują nam sklepy zoologiczne do hodowli w warunkach domowych. Prezentujemy (...)
Lecznica Chylonia umieszczona jest na terenie Gdyni, gdzie przyjmuje czworonożnych pacjentów w rozlicznych stadiach choroby. Jesteśmy wszechstronną (...)
Gorąco zapraszamy do skorzystania z różnorodnej oferty naszej przychodni weterynaryjnej. W Biomedleku uwielbiamy wszelkie zwierzęta, dlatego dokładamy (...)
Przedsiębiorstwo Fungipol zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty zawierającej sprzedaż wysokiej jakości pieczarek. Jej pieczarkarnia, (...)
Nasz sklep zoologiczny prowadzimy już kilka lat, dzięki czemu zdobyliśmy grono zaufanych klientów, zbudowaliśmy tradycją naszej firmy oraz zdobyliśmy (...)