Atrakcyjny zawód zdobędziesz przez Internet

Atrakcyjny zawód zdobędziesz przez Internet
Atrakcyjny zawód zdobędziesz przez Internet
ID wpisu: 5133
Dodano: 22.11.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1094
CTR: 0.00%
270
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoły policealne przez Internet stają się coraz bardziej popularne wraz z rozwojem technologii informatycznych. Słuchacze Akademii Viessmann też mają możliwość uczestniczyć w zajęciach nie ruszając się z domu. Po zalogowaniu się w strefie dla słuchaczy mogą uczestniczyć na żywo w wykładach teoretycznych, oraz przygotowywać się do zajęć praktycznych obserwując film. Tylko część zajęć praktycznych odbywa się w siedzibie szkoły. Szkoły policealne przez Internet to najnowocześniejsza, oszczędzająca czas forma kształcenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.viessmann.edu.pl

Opinie o stronie www.viessmann.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Studio Reklamy Fresh-design zostało jako bezpośredni producent materiałów reklamowych możemy sprostać nawet najbardziej wyszukanym Państwa pomysłom. (...)
Niepubliczne Przedszkole Jonatan Bielsko - Biała. Przedszkole przyjazne dziecku. Zajęcia prowadzone są w małych grupach wiekowych. W naszym przedszkolu (...)
Interesują Cię studia w Bydgoszczy? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Interesują Cię studia w Szczecinie? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Interesują Cię studia w Poznaniu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej - uczelni numer 1 w Wielkopolsce. Uczelnia oferuje studia licencjackie, (...)
Interesują Cię studia w Opolu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Zapraszamy na strony gdyńskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku - uczelni nr 1 w Trójmieście. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia (...)