Atrakcyjny zawód zdobędziesz przez Internet

Atrakcyjny zawód zdobędziesz przez Internet
Atrakcyjny zawód zdobędziesz przez Internet
ID wpisu: 5133
Dodano: 22.11.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1026
CTR: 0.00%
264
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoły policealne przez Internet stają się coraz bardziej popularne wraz z rozwojem technologii informatycznych. Słuchacze Akademii Viessmann też mają możliwość uczestniczyć w zajęciach nie ruszając się z domu. Po zalogowaniu się w strefie dla słuchaczy mogą uczestniczyć na żywo w wykładach teoretycznych, oraz przygotowywać się do zajęć praktycznych obserwując film. Tylko część zajęć praktycznych odbywa się w siedzibie szkoły. Szkoły policealne przez Internet to najnowocześniejsza, oszczędzająca czas forma kształcenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.viessmann.edu.pl

Opinie o stronie www.viessmann.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W naszym niepublicznym przedszkolu Kangurek Twoje dziecko otrzyma specjalistyczną opiekę, zacznie poznawać fascynujący świat nauki, pozna pierwszych (...)
Uczelnia Techniczno – Handlowa im. H. Chodkowskiej funkcjonuje od 1992 roku jako niepubliczna placówka szkolnictwa wyższego. Działalnością dydaktyczną (...)
Placówka Brzdąc już od 1994 roku trudni się opieką nad dziećmi w wieku od 1 do 5 lat. Nasz program oparty jest o solidne podstawy edukacyjne, które (...)
Oprócz stacjonarnego trybu nauczania Zachodniopomorska Szkoła Biznesu wdrążyła, jako jedna z pierwszych wyższych szkół nauczanie e-learning, które (...)
W Szczecinie wykonuje swoją działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk. Zatrudnia zespól pedagogiczny o rozległych kwalifikacjach i indywidualnym (...)
Sklep stomatologiczny - unity stomatologiczne, autoklawy, końcówki NSK i KaVo, monitory LCD, kompresory, skalery, asystory i foteliki, endometry. Dystrybutor (...)
Przedszkole KLIPEK to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom: czuwamy nad bezpieczeństwem dzieci, pomagamy dzieciom w poznawaniu siebie, innych dzieci (...)
Wybór fotografa na ślub jest jedną z ważniejszych decyzji, które musimy podjąć organizując swój wymarzony dzień. Musi on posiadać warsztat, (...)