Ekran

Ekran
Ekran
ID wpisu: 5101
Dodano: 14.11.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 448
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
92
Google
15
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Eko-Pomiar: pomiary poziomu hałasu, pomiary drgań, pomiary natężenia hałasu, pomiary głośności. Firma oferuje szereg usług consultingowych i pomiarowych dla ochrony środowiska i przemysłu. Pomiary poziomu hałasu - ekspertyzy akustyczne i akredytowane pomiary hałasu turbin wiatrowych i pomiary drgań - hałas środowiskowy, przemysłowy, urbanistyczny, komunikacyjny, kolejowy i hałas w środowisku pracy (hałas bhp). Budowa i montaż izolacji akustycznej, projektowanie akustyczne, raporty środowiskowe, obudowy dźwiękochłonne. Pomiary natężenia hałasu, pomiary głośności hałasu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.eko-pomiar.com.pl

Opinie o stronie www.eko-pomiar.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wykwalifikowany i właściwie wyszkolony personel zatrudniony w firmie pogrzebowej Heban z Sosnowca zajmie się w Waszym imieniu wszystkim, co jest związane (...)
Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę Expom S.A. Od ponad 60 lat wytwarzamy części, zespoły oraz urządzenia dla (...)
Chciałbyś powierzyć zaprojektowanie wnętrza swojego biura lub mieszkania profesjonalnemu projektantowi, ale wahasz się ze względu na utratę możliwości (...)
Jeżeli szukasz solidnej oraz doświadczonej firmy, jaka zajmuje się projektowaniem oraz montażem ogrodzeń, wybierz usługi Kumi Bud. Siedzibą przedsiębiorstwa (...)
Nasze projekty wyróżniają się na rynku wysoką jakością, starannością wykonania oraz innowacyjnością. Łączymy w nich nowoczesność i tradycję. (...)
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się utylizacją elektrośmieci. Przyjmujemy od Państwa zużyty, także wielkogabarytowy sprzęt AGD, np. pralki, zmywarki, (...)
Zakład Usług Pogrzebowych Market to firma, która zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych we wszystkich obrządkach. Swoją działalność (...)
Jesteśmy dystrybutorem, który oferuje wysokiej jakości akcesoria kuchenne oraz łazienkowe. W ramach naszej oferty posiadamy bogaty wybór produktów, (...)