Recykling elektroniki Łódź

Recykling elektroniki Łódź
Recykling elektroniki Łódź
ID wpisu: 4873
Dodano: 07.09.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1469
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
672
Google
15
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli nie wiesz gdzie wyrzucić złom elektoniczny , kable z elektroniki, pamięci, zasilacze, napędy optyczne, zadzwoń do firmy DORA. Przyjadą i odbiorą zużyty sprzęt do recyklingu. Recykling to przetworzenie komputerów tak aby nie zaśmiecały środowiska naturalnego. Obecne przepisy recyklingu, Polskie oraz europejskie zmuszają aby firmy naprawiające elektronikę miały dokumentację oddania odpadów do recyklingu. Taką dokumentację wystawia firma DORA. Za sprzęt, który odbieramy, płacimy według cennika, w zależności od rodzaju zużytych części. Ofertę głównie kierujemy do serwisów komputerowych. Tylko od nas dostaniesz godziwą zapłatę za złom elektroniczny, chroniąc przy tym własne środowisko.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: doraeko.eu

Opinie o stronie doraeko.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dzisiaj budowa domów, firm i różnych przedsiębiorstw jest rozwinięta na terenie całego państwa. Natomiast są miejsca, w których występuje o (...)
Jesteś lekarzem, dyplomowaną pielęgniarką, farmaceutą, weterynarzem, górnikiem, nauczycielem, dziennikarzem, dyplomatą, taksówkarzem, duchownym (...)
Każdy artykuł trzeba w coś spakować. Nasz zakład ma w posiadaniu wszelakiego modelu reklamówki, czyli często używane zrywki, na których jest (...)
Zapraszamy do korzystania z usług firmy B2 Biuro Inżynierskie. Specjalizujemy się w wykonywaniu Certyfikatów Energetycznych, do czego posiadamy przynależne (...)
Placówka zdrowia otwiera swe podwoje w mieście Łódź. Chirurgia naczyniowa zaprasza do Łodzi na badania EMG oraz EEG. Z prywatnym zakładem opieki (...)
Sklep spyphone oferuje: podsłuch telefonu komórkowego poprzez oprogramowanie spyphone - na nowe oraz starsze modele telefonów. Dobór modelu telefonu (...)
Samsung, Nokia, Zopo, Yota szukasz tego telefonu? Posiadamy duży asortyment różnych modeli telefonów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą w (...)
Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Komtel Serwis, której siedziba znajduje sie w Sochaczewie. Specjalizujemy się w serwisie fabrycznych (...)