Recykling elektroniki Łódź

Recykling elektroniki Łódź
Recykling elektroniki Łódź
ID wpisu: 4873
Dodano: 07.09.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1516
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
675
Google
15
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli nie wiesz gdzie wyrzucić złom elektoniczny , kable z elektroniki, pamięci, zasilacze, napędy optyczne, zadzwoń do firmy DORA. Przyjadą i odbiorą zużyty sprzęt do recyklingu. Recykling to przetworzenie komputerów tak aby nie zaśmiecały środowiska naturalnego. Obecne przepisy recyklingu, Polskie oraz europejskie zmuszają aby firmy naprawiające elektronikę miały dokumentację oddania odpadów do recyklingu. Taką dokumentację wystawia firma DORA. Za sprzęt, który odbieramy, płacimy według cennika, w zależności od rodzaju zużytych części. Ofertę głównie kierujemy do serwisów komputerowych. Tylko od nas dostaniesz godziwą zapłatę za złom elektroniczny, chroniąc przy tym własne środowisko.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: doraeko.eu

Opinie o stronie doraeko.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oficjalna witryna internetowa prezes polskiego stowarzyszenia metody Tomatisa - Małgorzaty Płonki z siedzibą w Łodzi. Prezentowana strona zawiera (...)
Pączki od wielu lat są najbardziej popularnymi słodkimi bułkami, po jakie sięgają Polacy. Dzięki wykorzystaniu najlepszych smażalników do pączków (...)
Jesteśmy firmą o długoletniej stolarskiej tradycji i dzięki naszemu doświadczeniu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, realizując (...)
Informacje na temat leasingu, porady moje spostrzeżenia. Wejdz, przeczytaj i napisz do mnie w sprawie leasingu.Informacje na temat leasingu, porady moje (...)
Sklep z i programami Xnet.pl oferuje oproramowanie w niskich cenach Adobe Creative Suite, Corel Draw, Microsoft Windows. Dobra cena i szybka dostawa programów (...)
Firma specjalizuje się w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Nasza firma może pochwalić się długoletnim doświadczeniem, (...)
EUROMEGA prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy odwiedzajcie nas Państwo (...)
Również reprezentowana przez naszych profesjonalistów ortodoncja w łodzi jest na najwyższym, światowym poziomie. Szybko a, także sumiennie przygotowujemy (...)