Konin, Kłodawa, Koło, Turek - wsparcie organizacji samorządowych

Konin, Kłodawa, Koło, Turek - wsparcie organizacji samorządowych
Konin, Kłodawa, Koło, Turek - wsparcie organizacji samorządowych
ID wpisu: 4645
Dodano: 06.07.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1137
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
390
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Działacz samorządowy Ireneusz Niewiarowski czynnie działa na rzecz polskiej wsi, przede wszystkim w obszarach miejscowości Konin, Koło, Turek i Kłodawa. Wywodzi się z okolic Kłodawy, tam też prowadzi prywatne gospodarstwo rolne. Wieś a także obszary wiejskie i ich problemy są mu więc dobrze znane. Związany z Towarzystwem Samorządowym, organizacją, która chce rozwoju samorządu terytorialnego, gospodarczego oraz zawodowego, tworzenia ściślejszych więzi lokalnych, które spajają społeczności gmin, powiatów i całego regionu. Organizacja wytycza sobie także za cel zwiększanie aktywności społecznej i promowanie udziału w wyborach samorządowych. Ireneusz Niewiarowski zarządza Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów, zrzeszającym 28 organizacji z całej Polski. Do stowarzyszenia należą nie tylko sołtysi, lecz także członkowie rad sołeckich. Nieustannie wspiera ewolucję wsi: kształtuje odpowiednie postawy obywatelskie, wspiera dobrą współpracę administracji samorządowej i obywateli.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.niewiarowski.pl

Opinie o stronie www.niewiarowski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zastanawiając się na co ofiarować jeden procent podatku warto wziąć pod uwagę Towarzystwo Przyjaciół Dzieciom Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny, (...)
Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem organizacji humanitarnej ADRA działającej w 125 krajach świata. Jej celem jest wspieranie rozwoju społecznego, (...)
Projekt unijny POKL o nazwie Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne - katalog branżowy dolnośląskich spółdzielni socjalnych realizowany przez Spółdzielnię (...)
Seniorzy XXI wieku znacznie różnią się od tych, którzy żyli jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Panie przywiązują znacznie większą uwagę do tego, (...)
Chrześcijańska Służba Charytatywna to niedochodowa organizacja charytatywna, prowadząca działalność dobroczynną i humanitarną na terenie całego (...)
Jesteśmy fundacją, która zajmuje się pomocą bliźnim, którym w życiu nie wiedzie się dobrze. Istniejemy od 2011 roku i od tego czasu staramy się (...)
Fundacja Homo Homini Frater pomaga ludziom osiągnąć zintegrowanie własnej osobowości. Celem Fundacji są działania, poprzez różnorodne formy, (...)
Istnieje wiele czynników, które mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka powstania chorób cywilizacyjnych. Fundacja Żyj zdrowo doskonale zdaje (...)