Ogłoszenia: Pisanie prac, korepetycje, kursy i szkolenia

Ogłoszenia: Pisanie prac, korepetycje, kursy i szkolenia
Ogłoszenia: Pisanie prac, korepetycje, kursy i szkolenia
ID wpisu: 4564
Dodano: 07.06.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1364
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
400
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego. Zapraszam do strony http://www.pomocnik-studenta.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pomocnik-studenta.pl

Opinie o stronie www.pomocnik-studenta.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Okazuje się, że problem z matematyką ma coraz więcej osób w Polsce. Z pomocą przychodzi profesjonalny serwis - Matfiz24.pl, gdzie aktywnie publikowane (...)
Jeżeli interesują Państwa nowoczesne konstrukcje przemysłowe i poszukujecie najświeższych informacji z tego właśnie świata, to jeszcze dziś (...)
Wiemy jak trudno jest znaleźć pracę osobie bez matury, zwłaszcza takiej po życiowych przejściach. Na szczęście, są szkoły Siódemka prowadzone (...)
Oferuję matematyczne usługi z zakresu swoich umiejętności i czasem poza nie wykraczające. Zapraszam zatem do współpracy uczniów szkół podstawowych, (...)
Przez stulecia ludzie orientowali się w terenie wykorzystując do tego celu ciała niebieskie, np. gwiazdy, albo Słońce. W dawnych czasach dokładność (...)
Loudspeaker.pl to portal dla audiofili, profesjonalistów i amatorów sprzętu audio w domu. Tutaj każdy, kto interesuje się tematyką wysokiej jakości (...)
Laboratorium Ośrodka Wsparcia Technicznego MIKROTEST oferuje wzorcowanie przyrządów i urządzeń pomiarowych oraz ich naprawę i modernizacje. Przeprowadzamy (...)
Niniejszy blog poświęcony jest kominkom, czyli urządzeniom coraz popularniejszym na polskim rynku budowlanym. Inwestorom zdaje się, że kominek potrafi (...)