Ranking OFE 2011

Ranking OFE 2011
Ranking OFE 2011
ID wpisu: 4464
Dodano: 10.05.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 806
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
180
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wybór odpowiedniego otwartego funduszu emerytalnego nie jest rzeczą prostą, w końcu działa ich na terenie Polski kilkanaście a wybrać możemy tylko jeden. Oczywiście możemy nie wybierać żadnego, wtedy jednak weźmiemy udział w losowaniu ofe, w którym nie biorą jednak udziału trzy największy fundusze, co z góry ogranicza nam możliwości. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele informacji, które ułatwią Ci podjęcie wyboru, z nami wybierzesz fundusz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.c-ofe.pl

Opinie o stronie www.c-ofe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy na naszą stronę, na której dowiesz się wszelkich informacji o polskim sektorze bankowości. Nasz serwis ma służyć osobom, które poszukują (...)
Firma którą prowadzimy to nowoczesna spółka, która zapewnia naszym odbiorcom usługi w obrębie działalności gospodarczej gwarantując przy tym (...)
Szukasz dobrego OFE, który będzie skutecznie powiększał Twój kapitał emerytalny w ramach obowiązkowego ubezpieczenia? Postaw na AXA OFE, a zostaniesz (...)
Firma Baltic Accountants and Consultants od 1990 roku zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem księgowości wielu mniejszych i większych przedsiębiorstw. (...)
Wiele osób zastanawia się jaką lokatę wybrać. Na rynku usług bankowych w Polsce istnieje wiele ofert depozytów terminowych - jednak nie wszystkie (...)
Rachunek w banku internetowym stworzony jest dla ludzi oczekujących od banku bardzo niskich prowizji związanych z prowadzeniem rachunku oszczędnościowego (...)
Wycieczka albo urlop to zawsze dobry pomysł, jednak warto się ubezpieczyć. Wybierz polisę Elvia, należącą do międzynarodowej grupy Mondial Assistance. (...)
Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży to główne atuty firmy Helios-AHU, której siedzibą jest Kraków. Jesteśmy doświadczoną (...)