E-publikacje

E-publikacje
E-publikacje
ID wpisu: 4273
Dodano: 17.03.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1179
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
354
Google
40
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wydania cyfrowych książek stają się coraz bardziej popularne na naszym rynku wydawniczym. Jakie różnice wykazują cyfrowe publikacje książek od tradycyjnych wydań? Na pewno w grę wchodzi dużo niższa cena oraz to, że można wygodnie w każdym miejscu na Ziemi zapoznać się z ich treścią wykorzystując np. odtwarzacz mp3.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.super-booki.pl

Opinie o stronie www.super-booki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Na łamach witryny Prezentacje-Maturalne.pl zebrano setki gotowych prac maturalnych, które spełniają wymagania stawiane przed maturzystami w trakcie (...)
Praca na planie, pomoc przy odśnieżaniu, kursy prac na wysokości, wypożyczalnia radiotelefonów, transport materiałów wielkogabarytowych, rozwieszanie (...)
Poszukujesz witryny, na której życzenia świąteczne występują w dużej ilości oraz różnorodności? Dobrze trafiłeś. Na poniższej witrynie (...)
Twoja babcia obchodzi imieniny? Chcesz zrobić jej niespodziankę i wysłać do niej kartę pocztową z życzeniami? Zaskocz babcię! Nie każdy spodziewa (...)
Działająca w centrum Gdyni szkoła językowa Xenon School, organizuje nauczanie języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich (...)
Zapraszamy do portalu z nowościami książkowymi z zakresu psychologii, psychiatrii i samopomocy psychologicznej. Najnowsze publikacje, recenzje książek, (...)
W zbiorze księgarni internetowej znajduje się między innymi kodeks prawny, kodeks zamówień publicznych czy postępowania cywilnego. Powyższa strona (...)
Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Prowadzimy kursy i szkolenia z szeroko rozumianej telekomunikacji i teleinformatyki. (...)