Testy psychologiczne na broń Lublin

Testy psychologiczne na broń Lublin
Testy psychologiczne na broń Lublin
ID wpisu: 4253
Dodano: 11.03.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1166
CTR: 0.00%
212
Google
132
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wykonujemy badania psychologiczne osób ubiegających się o pozwolenie na broń lub posiadających broń. Przeprowadzamy również badania psychologiczne następujących osób / grup zawodowych:
osoby ubiegające się o zezwolenie na broń lub je posiadające;
osoby zatrudnione przy wytwarzaniu i obrocie bronią, amunicją i materiałami wybuchowymi;
Sędziowie;
Prokuratorzy;
Komornicy;
Kuratorzy;
Asesorzy;
Syndycy;
Inspektorzy transportu drogowego.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.badania-na-bron.pl

Opinie o stronie www.badania-na-bron.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W Gdyni znajduje się gabinet stomatologiczny Aleksandra Gadomska, jaki zajmuje się leczeniem oraz profilaktyką zębów. Polecamy diagnostykę stomatologiczną, (...)
Proponujemy Państwu skuteczne leczenie ortodontyczne, protetyczne, implantologiczne w Brennej. Prowadzimy nowoczesne centrum z doświadczonymi dentystami, (...)
Jeśli jesteście w związku i dotknął Was problem niepłodności, zapraszamy do skorzystania z kompleksowej opieki lekarskiej, jaką zapewnia Centrum (...)
Studio Bednar to miejsce, gdzie świadczone są usługi z zakresu pielęgnacji ciała. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Dysponujemy gabinetem (...)
Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Klinika Tesaro we Wrocławiu to 15 lat doświadczeń w medycynie estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej (...)
Czy znasz już nowootwarte gabinety CM Librium. Miło nam gościć Cię na naszej stronie w katalogu. Wszedłeś tu bo prawdopodobnie potrzebujesz porady (...)
Stare Juchy niedaleko Ełku to siedziba Ośrodka Terapii Uzależnień OTU, jaki funkcjonuje już od dziesięciu lat. Nasza działalność obejmuje leczenie (...)
Lekarz chorób wewnętrznych Wiesława Woźniak, będąca specjalistą medycyny pracy i lekarzem uprawnionym do badań kierowców, zaprasza do swojego (...)