System budżetowania

System budżetowania
System budżetowania
ID wpisu: 4194
Dodano: 25.02.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1726
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
792
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferta BMM obejmuje wdrażanie, której celem jest dostarczanie i wdrażanie oprogramowania dla przedsiębiorstw, jednostek opieki zdrowotnej czy administracji publicznej. Zapewniane przez firmę rozwiązania ułatwiają analizę kosztów, system budżetowania. Funkcjonujące są swoiste hurtownie danych, a od 2000 roku także organizowane specjalistyczne szkolenia dla pracowników istytucji i organizacji uporządkowywujące ich organizację i funkcjonowanie. Dużą popularnością cieszą się zajęcia odnośnie controlingu, zwłaszcza rachunkowość zarządcza, która wspomaga efektywne zarządzanie kosztami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bmm.com.pl

Opinie o stronie www.bmm.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Solidworks jest to innowacyjne oprogramowanie CAD 3D. Solidworks - wersja studencka, jest to unikalne wydanie programu od firmy SOLIDEXPERT. Przeznaczone (...)
Oferujemy profesjonalny system informatyczny, którego zadaniem jest obsługa handlu unijnego. Dzięki zastosowaniu naszej aplikacji będzie można o (...)
Przedstawiamy Państwu firmę IT Serwis z siedzibą w Szczecinie. Mamy biura regionalne w Toruniu, Łodzi, Trójmieście, Katowicach oraz Krakowie. Nasze (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę firmy KDF Poznania. Działamy na rynku od wielu lat, proponując naszym klientom sprzedaż (...)
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która dostarcza między innymi oprogramowanie Asseco Wapro. Programy przez nas oferowane (...)
PIT NG to program komputerowy, który pozwala na szybkie uzupełnienie deklaracji podatkowej – PIT. Program został udostępniony na swojej stronie (...)
Kompleksowe Usługi informatyczne i programy dla firm - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe. Szkolenia, instalacja i audyt (...)
Emedium to program ERP dostępny online dla biur rachunkowych i ich klientów oraz firm. Oprogramowanie księgowe będzie dostępne online,a klienci biura (...)