System budżetowania

System budżetowania
System budżetowania
ID wpisu: 4194
Dodano: 25.02.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1854
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
803
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferta BMM obejmuje wdrażanie, której celem jest dostarczanie i wdrażanie oprogramowania dla przedsiębiorstw, jednostek opieki zdrowotnej czy administracji publicznej. Zapewniane przez firmę rozwiązania ułatwiają analizę kosztów, system budżetowania. Funkcjonujące są swoiste hurtownie danych, a od 2000 roku także organizowane specjalistyczne szkolenia dla pracowników istytucji i organizacji uporządkowywujące ich organizację i funkcjonowanie. Dużą popularnością cieszą się zajęcia odnośnie controlingu, zwłaszcza rachunkowość zarządcza, która wspomaga efektywne zarządzanie kosztami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bmm.com.pl

Opinie o stronie www.bmm.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jak zainstalować - to strona stworzona aby pomóc użytkownikowi przy instalowaniu różnego rodzaju programów na komputerze. Znajdziecie tu instrukcje (...)
Celem systemu miniCRM jest umożliwienie małym firmom korzystania z systemu CRM w niskich opłatach. System jest dostępny dla klientów za pośrednictwem (...)
EndTech - zajmujemy się projektowaniem stron internetowych i szeroko pojętym marketingiem internetowym. Oferujemy także : - naprawa komputerów (...)
Dzięki zastosowaniu programu Bizmaster można skrócić czas potrzebny do wykonania zadań związanych z rachunkowością. Dostępność modułów przeznaczonych (...)
Na stronie internetowej: http://ilumioapp.pl/ możemy znaleźć informacje dotyczące nowoczesnego systemu Ilumio. Jest to aplikacja pozwalająca na zdalną (...)
Navireo – system ERP dla piekarni i cukierni. Posiada specyficzne funkcje m.in. zwroty pieczywa z automatycznymi mechanizmami rozliczania i fakturowania. (...)
Izydia tworzy swoją działalność, jaką jest serwis komputerowy w oparciu o doświadczenie naszych fachowców poparte wiedzą. Zajmujemy się efektywną (...)
Przedstawiamy Państwu firmę IT Serwis z siedzibą w Szczecinie. Mamy biura regionalne w Toruniu, Łodzi, Trójmieście, Katowicach oraz Krakowie. Nasze (...)