Falowniki Lenze

Falowniki Lenze
Falowniki Lenze
ID wpisu: 4112
Dodano: 01.02.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1114
CTR: 0.00%
171
Google
16
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: falowniki lenze Przemienniki częstotliwości "falowniki" tmd i tml mimo swoich kompaktowych rozmiarów to prawdziwe multitalenty przygotowane do wszelkich wyzwań. Ponadto obsługa jest dziecinnie łatwa. Do uruchamiania służą trzy przyciski operacyjne zlokalizowane na ściance czołowej. Parametryzacja oparta o EPM to rozwiązanie zapewniające przyszłość. Wymienny moduł pamięci na ściance czołowej zabezpiecza wszystkie dane dotyczące napędu. Także moc tego urządzenia jest w stanie sprostać każdym oczekiwaniom. Jednofazowy przemiennik częstotliwości "falownik" tml może pracować w zakresie mocy od 0,25 do 2,2 kW, a trójfazowy tmd pokrywa zakres od 0,37 do 7,5 kW. Inne warianty pod względem napięcia zasilania dostępne są na zamówienie. tmd i tml skonstruowano do standardowych aplikacji. Jasna koncepcja i szybkie uruchamianie to oszczędność czasu i pieniędzy. Oba przemienniki częstotliwości posiadają bogate wyposażenie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.napedy.ppp.pl

Opinie o stronie www.napedy.ppp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zamów REJESTRATORY pomiarowe, elektryczne, cyfrowe obrazy, INTERFEJSY pomiaru oraz USB, PRZETWORNIKI temperatury, przyśpieszeń, siły, prędkości (...)
Usuwanie danych z dysku twardego stało się obowiązkowym dla każdego przedsiębiorcy, dbającego o bezpieczeństwo danych swoich klientów. Jedną (...)
Katalog firm przewozowych i wyszukiwarka przewozów we wszystkich kategoriach transportowych działający pod nazwą Przewozy24h.info, powstał jako nowatorskie (...)
Żeby pomiar temperatury był pracą efektywną, produkowane przez nas czujniki pt100 są uformowane ze specjalistycznego stopu wytrzymałego na działanie (...)
Rozróżniamy aż kilka tysięcy języków na całym świecie. Świat jest różnorodny, a dzięki wielości języków staje się jeszcze bardziej ciekawy. (...)
Sensim to Twój partner w utrzymaniu czystości. Zajmujemy się importem oraz dystrybucją maszyn do czszczenia i sprzątania przemysłowego. W naszej (...)
Firma Pamet  istnieje od 1968 roku. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmuje się kowalstwem artystycznym Pamet wykonuje projekty (...)
Falowniki portal wiedzy o przemiennikach częstotliwości. Falowniki urządzenia energoelektroniczne służące do regulacji częstotliwości wyjściowej. (...)