Native Speaker Warszawa

Native Speaker Warszawa
Native Speaker Warszawa
ID wpisu: 4015
Dodano: 08.01.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1186
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
361
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Australijska Native Speaker zaprasza na intensywne angielskie konwersacje, indywidualnie lub grupowo. Doskonałe położenie na Saskiej Kępie w Warszawie. strategia nauczania dobrana indywidualnie do ucznia, współczesne materiały, pewne szybkie rezultaty na wszystkich poziomach zaawansowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.nativespeaker.warszawa.pl

Opinie o stronie www.nativespeaker.warszawa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Krakowski ośrodek szkoleń systemowych prowadzi kilkuletnie kursy z psychoterapii, a także szereg innych szkoleń, ukierunkowanych na rozwój osobisty, (...)
J.G.Training zajmuje się organizacją kursów oraz szkoleń. Jak wiadomo, we współczesnym świecie, kto się nie doskonali, nie jest konkurencyjny (...)
Realizujemy szkolenia IT przeznaczone ekspertom pragnącym poszerzyć kwalifikacje. Dzięki nam wykorzystacie Państwo w pełni potencjał aplikacji biurowych, (...)
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z profesjonalną firmą zajmującą się organizacją różnego rodzaju szkoleń z tematyki hotelarstwa, (...)
Zapewne niektórzy z Was nie wiedzą, kim jesteśmy. Już wyjaśniamy. Sergin to wyspecjalizowana firma, w której ofercie znajdziemy usługi rekrutacji (...)
www.syskonf.pl - innowacyjny internetowy system do obsługi konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów, kursów i innych wydarzeń. Wystarczy nie więcej (...)
Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń online. Dysponujemy w tej dziedzinie sporym doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować, (...)
Estetiqa to mobilny salon kosmetyczny z 9-letnim doświadczeniem, który oprócz szerokiego zakresu usług kosmetycznych zajmuje się również organizacją (...)