Native Speaker Warszawa

Native Speaker Warszawa
Native Speaker Warszawa
ID wpisu: 4015
Dodano: 08.01.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1255
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
373
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Australijska Native Speaker zaprasza na intensywne angielskie konwersacje, indywidualnie lub grupowo. Doskonałe położenie na Saskiej Kępie w Warszawie. strategia nauczania dobrana indywidualnie do ucznia, współczesne materiały, pewne szybkie rezultaty na wszystkich poziomach zaawansowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.nativespeaker.warszawa.pl

Opinie o stronie www.nativespeaker.warszawa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Państwu propozycję przygotowaną przez Centrum Edukacyjne Aplauz. Nasze biuro mieści się w Szczecinie. Oferujemy usługi tłumaczenia (...)
Firma Petu wykonuje w sposób zawodowy kompleksowe usługi w zakresie pełnej obsługi bhp. Zaspokajanie potrzeb naszych Klientów jest dla naszej firmy (...)
Działająca w centrum Gdyni szkoła językowa Xenon School, organizuje nauczanie języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich (...)
U nas przeżyjesz prawdziwie niezapomniane chwile. Mamy na myśli to, że Ato Ventum Air jest jedyną szkołą lotniczą w Polsce, która posiada symulator (...)
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która oferuje najwyższej jakości kursy z zakresu wizażu. Mamy bardzo bogatą ofertę, (...)
Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm, organizujemy liczne imprezy organizacyjne, wyjazdy motywacyjne, jak również konferencje i szkolenia bhp. (...)
Szkoła rysunku Kielce Sketch prowadzi kompleksowe kursy rysunku architektonicznego przygotowujące do egzaminów wstępnych wymaganych na wydziałach (...)
Trenerzy RadBo Group mają przyjemność przekazać Tobie wiedzę i rozwinąć praktyczne umiejętności z zakresu komunikacji, wywierania wpływu i umiejętności (...)