Native Speaker Warszawa

Native Speaker Warszawa
Native Speaker Warszawa
ID wpisu: 4015
Dodano: 08.01.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1233
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
369
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Australijska Native Speaker zaprasza na intensywne angielskie konwersacje, indywidualnie lub grupowo. Doskonałe położenie na Saskiej Kępie w Warszawie. strategia nauczania dobrana indywidualnie do ucznia, współczesne materiały, pewne szybkie rezultaty na wszystkich poziomach zaawansowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.nativespeaker.warszawa.pl

Opinie o stronie www.nativespeaker.warszawa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług, które związane są ze szkoleniami BHP. Prowadzimy zarówno szkolenia (...)
Chcesz ocenić opinię i satysfakcję swoich pracowników? Firma Considero z pewnością Ci w tym pomoże proponując wysokiej jakości rozwiązania w (...)
Sprawdź koniecznie nasz instytut. Myślisz czasem, że brakuje Ci motywacji? A może mylnie rozumiesz to, co rzeczywiście napędza Cię do działania (...)
Działamy w tematyce kompatybilności elektromagnetycznej. Posiadamy rozbudowany dział zamkniętych szkoleń EMC, a w tym design for EMC i high speed (...)
Zachęcamy do uważnego przyjrzenia się rozległej propozycji szkoleniowej Centrum Edukacyjnego Get Better. Zajęcia odbywają się w dwóch placówkach- (...)
Jeśli szukasz skutecznej szkoły językowej, w której lektorzy będą się dopasowywać do Twojego indywidualnego tempa nauki i uwalniać Twój potencjał (...)
Wszyscy biznesmeni zdają sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem może być z reguły prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Dziś w gąszczu wielu (...)
Głównym celem firmy BeeGreen jest to aby świadomość ekologiczna była jednym z ważnych działów w Państwa firmie. W dzisiejszych czasach firmy (...)