Native Speaker Warszawa

Native Speaker Warszawa
Native Speaker Warszawa
ID wpisu: 4015
Dodano: 08.01.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1320
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
373
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Australijska Native Speaker zaprasza na intensywne angielskie konwersacje, indywidualnie lub grupowo. Doskonałe położenie na Saskiej Kępie w Warszawie. strategia nauczania dobrana indywidualnie do ucznia, współczesne materiały, pewne szybkie rezultaty na wszystkich poziomach zaawansowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.nativespeaker.warszawa.pl

Opinie o stronie www.nativespeaker.warszawa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która reprezentuje interesy całej branży energetycznej. W (...)
Skorzystaj z nowoczesnych i jakościowych kursów żeglarskich i kursów motorowodnych. W ofercie profesjonalnej szkoły saily.pl znajdziemy właśnie (...)
Obecnie opanowywanie języka angielskiego jest niezwykle istotnym zadaniem. Pomaga on nie tylko w pracy, lecz też codziennie. Dlatego też dobrze jest (...)
U nas przeżyjesz prawdziwie niezapomniane chwile. Mamy na myśli to, że Ato Ventum Air jest jedyną szkołą lotniczą w Polsce, która posiada symulator (...)
Umiejętność posługiwania się językami stała się dziś nieodzowna, z czego właściwie wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę. Gorzej jest natomiast (...)
Promujemy najlepsze metody nauki języka angielskiego. To głównie metoda Speak Up, która uwzględnia predyspozycje kursanta i umożliwia zdobywanie (...)
Jeżeli chodzi o szkolenia menedżerskie, szkolenia dla firm oraz szkolenia zawodowe – nasza baza szkoleń EFS nie ma sobie równych. Publikujemy różnorodne (...)
Poznaj naszą ofertę cyklicznych szkoleń dla telemarketerów / działów Call Center. Organizujemy zarówno otwarte terminy szkoleń, jak i wewnętrzne (...)