Demagnetyzer

Demagnetyzer
Demagnetyzer
ID wpisu: 3866
Dodano: 06.12.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1003
CTR: 0.00%
143
Google
20
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Usuwanie danych z dysku twardego stało się obowiązkowym dla każdego przedsiębiorcy, dbającego o bezpieczeństwo danych swoich klientów. Jedną z metod usuwania danych z dysku jest demagnetyzacja – fizyczne kasowanie danych za pomocą urządzenia, jakim jest demagnetyzer. W naszej ofercie znajdują się demagnetyzery renomowanych firm, posiadające międzynarodowe certyfikaty. Użycie demagnetyzera do usuwania danych z dysku twardego daje całkowitą pewność, że dane zostaną skasowane skutecznie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Niszczenie danych na dysku z wykorzystaniem demagnetyzera polega na fizycznym zniszczeniu dysku, dzięki czemu dane nie będą mogły być odzyskane. Demagnetyzer można wykorzystywać także w przypadku dysków uszkodzonych, niesprawnych mechanicznie. Oferujemy również nośniki danych – taśmy LTO4, taśmy LTO5, etykiety do taśm LTO4 i LTO5, walizki do przenoszenia nośników.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: diskus.pl

Opinie o stronie diskus.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Żeby pomiar temperatury był pracą efektywną, produkowane przez nas czujniki pt100 są uformowane ze specjalistycznego stopu wytrzymałego na działanie (...)
Eurores to firma której specjalizacją jest przewóz osób. Działalność prowadzona jest już od kilkunastu lat, w tym okresie wzbogaciliśmy firmę (...)
Jak znaleźć taniego i zaufanego kuriera? My jeździmy z najlepszymi - GLS, UPS, DHL, a dzięki nam zaoszczędzisz nawet 75 % kosztów za usługi kurierskie. (...)
Zachęcamy do współpracy i korzystania z naszych usług wszystkie osoby, które cenią sobie szybki i bezpieczny transport. Świadczymy usługi z zakresu (...)
Firma „Wójtynk” znana jest na terenie całego Śląska. Świadczy ona usługi wykonywania wykończeniowych prac remontowo-budowlanych, a obranym (...)
Kancelaria adwokat Anny Jacak oferuje kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych i przedsiębiorców (...)
Chcesz uzyskać alimenty na dzieci? Chcesz się rozwieść i wahasz się jak zrobić pierwszy krok? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w kancelarii (...)
Aduma Sp. z o.o. - agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem reklamy interaktywnej i dotykowej. Jako producent nośników interaktywnych i dotykowych (...)