blog o Twardowski Jan

blog o Twardowski Jan
blog o Twardowski Jan
ID wpisu: 3657
Dodano: 18.10.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1555
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
558
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Blog poświęcony życiu i twórczości znanego księdza poety Jana Twardowskiego. Właściwe tematy podejmowanie na stronie to wiersze, interpretacje do nich, ciekawostki, anegdoty, recenzje krytyków literackich. Wiersze są omawiane także pod kątem religijności
Kategorie:

Podlinkuj stronę: jantwardowski.blogspot.com

Opinie o stronie jantwardowski.blogspot.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Literatura polska i literatura obcojęzyczna - literatura od A do Z ! Jeśli książki to wyłącznie bookandmore.pl ! Bookandmore.pl antykwariat i księgarnia (...)
Zapraszamy do portalu z nowościami książkowymi z zakresu psychologii, psychiatrii i samopomocy psychologicznej. Najnowsze publikacje, recenzje książek, (...)
Dla wielu osób klasyczny ślub to nic specjalnego i dlatego też marzy im się ślub w plenerze. Tego rodzaju uroczystości jesteśmy w stanie zorganizować (...)
Jeżeli zaliczasz się do miłośników książek, ebooków oraz literatury polskiej jak i zagranicznej, bądź też po prostu interesujesz się światem (...)
Jako fotografowie zajmujący się fotografią ślubną zawsze stajemy przed wyzwaniem, aby z jednej strony nasze zdjęcia były profesjonalne i jedyne (...)
Poszukujesz witryny, na której życzenia świąteczne występują w dużej ilości oraz różnorodności? Dobrze trafiłeś. Na poniższej witrynie (...)
Gdy poszukujesz miejsca, które będzie służyło Ci pomocą w rozwijaniu Twojej wiary i pogłębianiu duchowości zapraszamy do księgarni religijnej (...)
Proboszcz parafii św Franciszka z Asyżu w Teodorach stawia sobie za cel dotarcie do jak największej liczby wiernych i ewangelizowanie przez stworzenie (...)