blog o Twardowski Jan

blog o Twardowski Jan
blog o Twardowski Jan
ID wpisu: 3657
Dodano: 18.10.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1513
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
554
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Blog poświęcony życiu i twórczości znanego księdza poety Jana Twardowskiego. Właściwe tematy podejmowanie na stronie to wiersze, interpretacje do nich, ciekawostki, anegdoty, recenzje krytyków literackich. Wiersze są omawiane także pod kątem religijności
Kategorie:

Podlinkuj stronę: jantwardowski.blogspot.com

Opinie o stronie jantwardowski.blogspot.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Proboszcz parafii św Franciszka z Asyżu w Teodorach stawia sobie za cel dotarcie do jak największej liczby wiernych i ewangelizowanie przez stworzenie (...)
Literatura polska i literatura obcojęzyczna - literatura od A do Z ! Jeśli książki to wyłącznie bookandmore.pl ! Bookandmore.pl antykwariat i księgarnia (...)
W zbiorze księgarni internetowej znajduje się między innymi kodeks prawny, kodeks zamówień publicznych czy postępowania cywilnego. Powyższa strona (...)
Księgarnia Maryja to rodzinna księgarnia katolicka będąca miejscem, gdzie znajdziesz coś dla siebie. Zespół fachowców pomoże Ci starannie wybrać (...)
Internetowa Księgarnia Religijna eBiblijna.pl znajdziesz tu komentarze biblijne Pismo Święte wartościowe książki które nakarmią Twojego duch. (...)
Dla wielu osób klasyczny ślub to nic specjalnego i dlatego też marzy im się ślub w plenerze. Tego rodzaju uroczystości jesteśmy w stanie zorganizować (...)
Zapraszamy do portalu z nowościami książkowymi z zakresu psychologii, psychiatrii i samopomocy psychologicznej. Najnowsze publikacje, recenzje książek, (...)
Jako fotografowie zajmujący się fotografią ślubną zawsze stajemy przed wyzwaniem, aby z jednej strony nasze zdjęcia były profesjonalne i jedyne (...)