Prezentacje Maturalne - Jak napisac? Pomożemy

Prezentacje Maturalne - Jak napisac? Pomożemy
Prezentacje Maturalne - Jak napisac? Pomożemy
ID wpisu: 3531
Dodano: 20.09.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2709
CTR: 0.00%
1299
Google
17
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis został przygotowany specjalnie dla maturzystów, którzy nie mają pomysłu ani specjalnych zdolności humanistycznych do stworzenia własnej prezentacji maturalnej z języka polskiego.
Oferujemy każdemu maturzyście ciekawy poradnik:
Stworzyliśmy dla Ciebie ebook pt. „ Prezentacje maturalne – Jak napisać?” Który będzie Ci na pewno pomocny.
W ebooku zawarliśmy najważniejsze informacje i wskazówki jak prawidłowo napisać bibliografię, ramowy plan wypowiedzi, oraz samą prezentację.
Przygotowaliśmy dla Ciebie wykonaną od podstaw gotową prezentację maturalną.
Dowiesz się również co jest punktowane na egzaminie, oraz na co zwraca uwagę komisja!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.prezentacjamaturalna.com.pl

Opinie o stronie www.prezentacjamaturalna.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Literatura przygotowująca do zdania egzaminów ECDL CORE, ECDL STARTER, E-OBYWATEL, WEB STARTER, zgodna z obowiązującym sylabusem. Kursy i szkolenia (...)
Popularny portal dla uczniów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. W serwisie znajdziesz program pozwalający na rewelacyjne przygotowanie (...)
Lean in Practice to firma wdrożeniowo-szkoleniowa z Gdyni zajmuje się systemem zarządzania produkcją Lean Manufacturing (tzw. "szczupłe wytwarzanie"). (...)
Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenia i mieć to czego pragniesz musisz działać. Aby działać potrzebujesz motywacji i chęci. Czytając mój bezpłatny (...)
Portal Inwestycje giełdowe zajmuje się szeroko rozumianą edukację inwestycyjną. Priorytetem są inwestycje giełdowe w oparciu o Analizę techniczną. (...)
Rozbudowany serwis nauki zawierający pokaźną ilość materiałów edukacyjnych - 2 000 prac. Na stronie znajdują się jedyne w swoim rodzaju ściągi, (...)
Serwis korepetycji z języków angielskiego oraz hiszpańskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) solidnym przygotowaniem do różnych egzaminów (gimnazjalny, (...)
Angielski w pigułce to serwis, na którym nauczysz się podstaw angielskiego oraz przypomnisz materiał przed egzaminem. Ponadto znajdziesz tu także (...)