Prawo Jazdy Kielce - Instruktor

Prawo Jazdy Kielce - Instruktor
Prawo Jazdy Kielce - Instruktor
ID wpisu: 3470
Dodano: 12.09.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1756
CTR: 0.00%
317
Google
35
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prawo jazdy w Kielcach można zdać za pierwszym razem. Potrzebne będą Ci do tego następujące składniki - dobry instruktor, dobre jazdy dodatkowe lub kurs na prawo jazdy oraz chęć do nauki. Instruktor zadba o przyjazną atmosferę, dzięki której lepiej i szybciej zrozumiesz 'o co chodzi'. Poznasz trasy egzaminacyjne, sposoby na zaliczenie jazdy po łuku. Niezależnie od Twoich predyspozycji i odporności na stres możesz tego dokonać z moją pomocą. Możesz zdać to prawko!
Zapraszam.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dobrejazdy.pl

Opinie o stronie www.dobrejazdy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W tym serwisie znajdziesz ciekawe informacje na temat Lubelszczyzny. Interesują Cię konferencje w rejonie Lubelszczyzny, koniecznie odwiedzaj serwis. (...)
Podstawą dzisiejszego biznesu jest doskonalenie kadr. Wiemy jak ważne jest doskonałe przygotowanie handlowców i managerów sprzedaży do pracy w terenie (...)
Jesteśmy tarnogórską szkołą jazdy, która od wielu lat szkoli kandydatów na kierowców podczas organizowanych przez nas kursów na prawo jazdy. (...)
Szkolenia biznesowe dla osób indywidualnych oraz firm. Firma Leadership specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prowadzenia projektów, w szczególności (...)
Beneficium Mens to prestiżowa placówka doskonalenia i nauczania zawodowego dorosłych. Oferujemy trzydniowe kursy specjalistyczne w zakresie HR, PR, (...)
Translation Experts – tłumaczenia. Firma oferuje szerokie spektrum tłumaczeń. Jeżeli poszukujesz dobrych tłumaczeń, chcesz by Twoimi teksty przerobiło (...)
Lektor to firma z tradycjami, której specjalnością jest turystyka językowa. Obozy młodzieżowe organizowane przez firmę to połączenie zabawy, (...)
Firma Petu wykonuje w sposób zawodowy kompleksowe usługi w zakresie pełnej obsługi bhp. Zaspokajanie potrzeb naszych Klientów jest dla naszej firmy (...)