Kancelaria Prawna i Mediacyjna Mariusz Sowiński

Kancelaria Prawna i Mediacyjna Mariusz Sowiński
Kancelaria Prawna i Mediacyjna Mariusz Sowiński
ID wpisu: 33615
Dodano: 22.02.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 12
CTR: 0.00%
6
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzę kancelarię prawną i mediacyjną. Specjalizuję się w sprawach związanych z ZUS. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w roli inspektora kontroli ZUS w Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Legnicy zyskałem szeroką wiedzę o funkcjonowaniu ZUS. Dzięki temu każdą prowadzoną sprawę analizuję wielopłaszczyznowo. Prowadzę też audyty z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jestem ponadto mediatorem sądowym, a swoją wiedzę z tego zakresu przekazuję uczestnikom prowadzonych przeze mnie szkole. Dodatkowo znajdziesz u mnie pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, a także prawa pracy i umów cywilnoprawnych oraz upadłości konsumenckiej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zus-doradca.pl

Opinie o stronie zus-doradca.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

L&T Tax Group to biuro rachunkowe ukierunkowane na klienta bez znaczenia z jakiego regionu czy miasta w Polsce jest. Księgowość prowadzona jest (...)
Obsługa i doradztwo prawne w obszarze zamówień publicznych Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Starzewskiej specjalizuje się w obsłudze zamówień (...)
Nie wiesz, jak odpowiedzieć na pozew? Potrzebujesz pomocy w sprawie alimentacyjnej? Specjaliści z Legeli.pl oferują pomoc w sprawach prawnych - szybko (...)
Agencja Detektywistyczna Temida to Warszawskie biuro śledcze obszar działania biura detektywistycznego obejmuje nie tylko Polskę ale i Europę. W ofercie (...)
Masz wątpliwości co do uczciwości swoich kontrahentów? Padłeś ofiarą przestępstwa i musisz odzyskać swoje skradzione mienie? Agencja Śledczo (...)
Korzystając z naszego serwisu doradczego Sipp.pl masz gwarancję dostępu do różnego rodzaju profesjonalnych narzędzi ułatwiających codzienną pracę. (...)
Kancelaria Adwokacka w Trzebnicy świadczy prawne doradztwo, z jakiego mogą skorzystać klienci indywidualni i firmy. Zakres naszych kompetencji obejmuje (...)
Oferty kredytów dla klientów indywidualnych i dla firm oferują eksperci z Finanse.pl sp. z o.o. w Będzinie. Bezpłatnie świadczymy doradztwo w zakresie (...)